Çar. Eki 13th, 2021

En iyi ev eşyalarını bulmanızı sağlamak istiyoruz. Dekoratif ahşap şamdan mumluklar için arama yaptınız ve bu sayfa, online olarak satın alabileceğiniz dekoratif mumluklar için elimizdeki en yakın ürün eşleşmelerini gösteriyor. Milyonlarca benzersiz mobilya, dekor ve ev eşyası seçeneği ile tarzınız ve eviniz için mükemmel çözümü bulmanıza yardımcı olacağız.  gibi geniş marka yelpazemize göz atın. Mevcut dekoratif mumluk aramanızın sonuçlarında mükemmel ürünü bulamıyorsanız, tekrar aramayı veya sayfanın üst kısmındaki

İster evde, ister restoranda, otelde, işyerinde vb. her türlü alana kişilik ve farklılık kazandırmak için tasarlanmış dekoratif fenerler, mumluklar ve avizelerden oluşan harika bir seçki burada . Bunlar çok farklı boyut, renk ve kaplamalara sahip çok güzel ve zarif unsurlardır, bu nedenle zevkinize ve ihtiyaçlarınıza ve aradığınız dekoratif stile mükemmel şekilde uyan birden fazla öğeyi mutlaka bulacaksınız.

Ayrıca, bunların sadece dekoratif objeler olarak değil, aynı zamanda atmosferi romantik ve rahat bir şekilde aydınlatmak ve böylece bir odanın ana ışıklarıyla normalde elde edilmesi imkansız olan gerçekten sıcak ve rahat bir atmosfer elde etmek için onları açabileceğinizi unutmayın. ya da bir teras. evet yalnız. Ve bir avize, bir mumluk ya da küçük bir fener, ister açık ister kapalı olsun, çoğu zaman aradığımız katma değeri sağlayabilir ve soğuk bir yeri, iç mekanlarda çok daha keyifli bir alana dönüştürebilir. veya dışarıda.

Aynı şekilde, en klasikten en moderne kadar tüm dekoratif stiller için modellerimiz olduğunu göreceksiniz, bu ürünler özellikle eklektik ortamlarda iyi görünse de, günümüzde şüphesiz hakim olan ve bu parçalarda dekorasyonları teşvik eden trend ve farklı unsurlar. kişilik dolu mekanlar elde etmek için dekoratif stiller yargı ve zevkle karıştırılır.

fener, mum fikirleri

Işık ve sıcaklık yayan bir mumun rahat parıltısı, dışarısı soğuk ve gri olduğunda ve özellikle de evde geçirilen hafta sonları anlamına gelen kısmi bir kilitlenme olduğunda mükemmeldir. Bazı kendin yap projelerini üstlenmek için evde geçirilen zamanı en iyi şekilde değerlendirebilir ve belki de tatil sezonu öncesinde evinize kişisel, yaratıcı ve sürdürülebilir bir dokunuş katmak için fenerleri ve mumları süsleyebilirsiniz.

1) Kolay ve hızlı: Ayaz fenerler

Boş reçel kavanozlarına özel efekt spreyi püskürtün, örneğin buz kristali veya çiçek desenli sprey şeklinde don.

Ayrıca doğru boyutta bir şablon da arayabilirsiniz – istediğiniz şekilde bir ağaç, bir yıldız veya bir kalp.

Krep flamalarını şablonun üzerine yapıştırın, böylece üst üste binerler ve her şeyi keserler. Daha sonra krep kağıdını dikkatlice çıkarın ve camın üzerine yapıştırın. Özel efekt spreyini sıktıktan sonra tekrar çıkarın. Mumun ışığı donmayan alandan parlayacak. Son rötuş için kenarı bir kurdele veya iple de süsleyebilirsiniz. Şenlik için ökse otu veya çam parçalarına bile yapışabilirsiniz.

2) Karmaşık çalışma: Ahşap kaplamalı bir fener

Boş bir kavanozu ahşap kaplama ile kaplayın ve ip ve kuru yapraklarla süsleyin. Bunu yapmadan önce, kaplamayı bir miktar yapışkan bantla arkadan sabitleyin ve kavanoz boyutunda kesin. Ardından kaplamayı bir miktar çift taraflı bantla kavanoza sabitleyin ve bir miktar sprey yapıştırıcı ile tabakalara yapıştırın.

İpucu: Bir kaplama ararken, esnek olduğundan ve çok kuru olmadığından emin olun, böylece kırılmaz, diye tavsiyede bulundu Hermann. Dekoratif üçlü 3 lu ahşap fener mumluk modelleri

3) Kişiselleştirilmiş bir hediye: Fotoğraf mumları

Mumlu kağıt kullanarak fotoğrafları bir muma aktarın. Fotoğrafları normal kağıda basmak ve mumlu kağıdı resimlerden biraz daha büyük kesmek önemlidir. Fotoğrafı, basılı yüzü dışa bakacak şekilde mumun üzerine yerleştirin. Ardından mumlu kağıdı, mumlu tarafı aşağı gelecek şekilde fotoğrafın üzerine yerleştirin.

Ardından, mümkün olan en sıcak ayarda, ancak orta hava akışıyla bir saç kurutma makinesiyle resmi aktarın. Fırın eldiveni giydiğinizden emin olun! Saç kurutma makinesi, kağıdın balmumu tabakasını eritmeli, mumu eritmemelidir. Balmumu kağıttan tamamen eridiğinde, kağıt desteğini çıkarmanız yeterlidir.

İpucu: Saç kurutma makinesiyle muma oldukça yaklaşabilirsiniz, ancak tek bir yerde çok uzun süre kalmayın, aksi takdirde mumda delikler açabilirsiniz, diye uyardı Hermann.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir