Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

Dikey pvc aluzi perde yorumları

PVC stor perdeler , pencerelerinizi şık bir şekilde gölgelendirmenin harika bir yoludur, aynı zamanda temizlemesi kolaydır, gündüz şekerlemelerine yardımcı olur ve olağanüstü çocuklardan uzak özellikler ve seçeneklerle birlikte gelir . dikey pvc perde , pvc dikey perde , pvc stor perde , dikey perde pvc , ofis dikey perde , pvc dikey perde modelleri , PVC […]

30 Haziran 2021 - 16:40 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi. A+A-

Dikey pvc aluzi perde yorumları

PVC stor perdeler , pencerelerinizi şık bir şekilde gölgelendirmenin harika bir yoludur, aynı zamanda temizlemesi kolaydır, gündüz şekerlemelerine yardımcı olur ve olağanüstü çocuklardan uzak özellikler ve seçeneklerle birlikte gelir . dikey pvc perde , pvc dikey perde , pvc stor perde , dikey perde pvc , ofis dikey perde , pvc dikey perde modelleri ,

PVC stor perde, çocuklu bir evde gölgeleme mücadelelerinize cevap olabilir mi? Çocuklara karşı korumalı bir stor perde bulmuş olabileceğimizi düşünüyoruz…

PVC stor perdeler nelerdir?

PVC stor perdelerimiz, ağırlıklı olarak polivinil klorürden (PVC) yapılan karartma kumaşıdır. Dünyada en çok kullanılan plastiklerden biri, inanılmaz derecede çok yönlü. Bu çocuk korumalı perdeler tipik olarak karartma perdeleridir , yani odayı tamamen karanlığa çevirebilirler. Bizim çocuklarla evler için idealdir sağlam ve su geçirmezdir.

PVC Panjurlar VS Çamurlu El Baskıları

Çocuklar çok kolay dağılır ve bu karışıklığın mobilyanıza bulaşması genellikle çok uzun sürmez. Leke çıkarıcı ile çılgınca ovma ile bir bezin rahat bir şekilde silinmesi arasındaki fark, körünüz için seçtiğiniz kumaş türüdür. Plastik gibi gözeneksiz bir malzemeden yapıldığından, perdeyi nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.

PVC kumaş jaluziler de suya dayanıklıdır. Bu durumda perdeyi temizlemek için nemli bir bez güvenlidir; bu, nemle temas ettiklerinde renklerinin aktığını görebilen piyasadaki diğer perde kumaşları için her zaman yaygın bir tavsiye değildir. PVC nedeniyle bu bir sorun değildir, bu nedenle bunları evin herhangi bir odasına kurabilir ve temiz kalacağından emin olabilirsiniz. Bir ile  tüm panjur üzerinde, gerçekten huzur olabilir.

PVC Panjur ve Çocuk Güvenliği

DotcomBlinds’te çocuk güvenliği bizim için çok önemlidir. Doğal olarak, tüm panjurlar ve özellikle herhangi bir zincir veya kordon çocukların erişemeyeceği yerlerde tutulmalıdır ve küçük çocukların körlere ulaşmak için pencereye yakın olan mobilyaların çıkarılması en iyisidir. Bununla birlikte, bir çocuğun bir körle kendilerine zarar verme biçimlerini kısıtlamak için başka önlemler de mevcuttur.

Tüm stor perdelerimizde olduğu gibi, zincirli PVC jaluziler de standart olarak çocuk güvenlik özelliklerine sahip olup, çocukların zincir mekanizmasına erişimini sınırlandıracak şekilde tasarlanmıştır.

Bu, zinciri duvara yakın tutan ve dolaşmayı önleyen bir p-klip veya zincir düzeninde gelir ve bu sadece çocuk jaluzilerini kapsamaz. Biz sağlamak tüm panjur çocuk emniyet cihazı ile gönderilir. Bunlar ücretsizdir ve takılması çok kolaydır.

Bu, bir çocuğu stor perdelerinizin etrafında güvende tutmanın etkili bir yolu olsa da, daha fazla gönül rahatlığı için bu konsepti daha ileriye taşıdık.

Bizim Çocuk Güvenli Artı seçenekleri bir zincir veya kör çalışmasına herhangi kabloları ihtiyacını kaldırın. Bunun yerine, stor perdeyi kaldırmak ve indirmek için diğer üç mekanizmamızdan birini seçin .

Krankla çalışan stor perde, krank perdeyi yukarı ve aşağı sardığı için küçük çocuklu ev sahipleri için popüler bir seçenektir. Bu çalıştırma mekanizmasının en önemli kısmı, küçük ellerin körle oynama cazibesini ortadan kaldırarak, krankın kancadan çıkarılıp jaluziden tamamen alınabilmesidir.

Son olarak, pille çalışan bir stor perde, çocuk güvenliğini modern rahatlık ile birleştirir. Bir düğmeye dokunarak panjurunuzu açıp indirebilir, pencerenin çeşitli noktalarında durdurabilir ve uzaktan kumandayı çocuklarınızdan gizleyebilirsiniz. Elektrikli panjurlarımız hakkında daha fazlasını okuyun .

PVC Panjurlar VS Öksürük ve Soğuk Algınlığı

Dışarıdan ne kadar sevimli görünseler de, çocuklar aslında öksürük, soğuk algınlığı ve onları yakalarsanız haftanızı mahvedecek küçük bağışıklık yıpratıcı hastalıkların taşıyıcılarıdır. Şimdi, bir PVC panjurun bir yılan yağı satıcısından gelen sihirli bir iksir gibi tüm rahatsızlıklarınızı iyileştireceğini önermiyoruz, ancak kesinlikle bir savunma hattı olarak yardımcı olabilir.

Panjurlarımız zararlı bakterilerin büyümesini engeller ve mikropların yayılmasını durdurmaya yardımcı olur. Basitçe söylemek gerekirse, bu körün yüzeyinde hiçbir böcek hayatta kalamaz, bu nedenle çocuğunuzu körlerin eline değil, körlerin yönüne hapşırmaya teşvik edin.


PVC Jaluziler Zamanı

Çocukların günün çeşitli saatlerinde kestirmeleri gerekir ve her zaman dışarının karanlık olacağına güvenemezsiniz. Çocuklara olduğu kadar size de bir soluklanma sağlayan gündüz kestirmesi, güneşi dışarıda tutmak ve çocuğu rahatsız etmemek için karartma perdesine ihtiyaç duyar. İyi bir karartma perdesinin avantajları sayısızdır ( bu blog yazısında ayrıntılı olarak anlatıldığı gibi ), ancak çocuklarda özellikle faydalıdır.

PVC jaluziler, çocuklar için ideal karartma perdeleridir. Yukarıda belirtilen noktalara bakıldığında, bu karartma perdesi aynı zamanda uyku süresine de yardımcı olur. Işık, esas olarak dört kat kalınlığında olduğu için kumaşın içinden geçemez, aynı zamanda dışarıdan gelen ısı ve UV ışınlarını da iter.

Odadaki mobilyaların solmasını önleme avantajının yanı sıra, Solar Reflective özelliği yazın odayı serin tutar. Açıkçası, bir fan ve diğer önlemler tavsiye edilir, ancak odaya aktarılan ısı miktarını sınırlayan bir bariyer görevi görecektir.

PVC jaluzi arıyorsanız, tüm PVC pencere giydirme yelpazemizi görebileceğiniz PVC Karartma Kumaş filtremize bir göz atın .


Öngördüğümüz ve planladığımız her şeyin aynı anda olmasını tercih ederiz; Bu harika dikey jaluziler için sadece dışarıdan gelen ışığın oranı üzerinde tam kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu jaluziler ile kuracağınız yer arasında sorunsuz ve kolay bir şekilde koordine olmanızı sağlar, bu da onları sağlayarak gerçekleşir. böylesine geniş ve muazzam bir renk yelpazesi ile Çarpıcı ve uyumlu renkler. Böylece bu renkler ve şekiller arasında geçiş yapma olanağına sahip olursunuz, ayrıca sizin için sağladığımız basit bir forma bağlı kalabilirsiniz, her iki durumda da uyumlu beyaz renkte bu yatay jaluzilerin şık ve büyülü bir dokunuş kattığını göreceksiniz. senin evin. En son çıkan perde modelleri 2021 

Üretim teslim süreleri yalnızca tahminidir ve stokta olmayan renkler için geçerli değildir. Sipariş verildikten sonraki iş günü üretime başlanır. Lütfen nakliye için ek süre tanıyın.

Dikey Panjurlar, büyük pencereler ve sürgülü cam kapılar için mükemmeldir. Bu dikey panjurlar, pencerelerinizi ve kapılarınızı kapatmanın ucuz ve çekici bir yoludur. Yükseltilmiş bir tozluk saçağı, size daha da fazla para kazandırmak için dikey panjurlarınızla birlikte ücretsiz olarak standart olarak gelir!

Dekoratif jaluzilerimizi çeşitli renk ve boyutlarda bulun. Dikey panjur, ahşap panjur ve pvc dikey panjur arasından seçim yapın. Her türün faydaları vardır. En popüler olanı standart bir vinil dikey perdedir.

Dikey pencere panjurlarımız, tek bir dokunuşla kolayca açılıp kapanacak şekilde yapılmıştır. Bu, herhangi bir odanın havasının anında değiştirilmesini sağlar. Bu panjurlarla birlikte sunulan mükemmel ışık kontrolü ile maksimum mahremiyet ve maksimum gönül rahatlığı elde edeceksiniz. Dekoratif dikey jaluzilerimizin tamamı kablosuz olarak sunulmaktadır. Akülü panjurlar, normal geleneksel panjurlara çok güvenli bir alternatif oldukları için çocuklar ve evcil hayvanlar için idealdir.

Dekoratif panjurlar sadece ucuz bir fiyat değil, aynı zamanda pencerelerinizi ve kapılarınızı kapatmanın çekici bir yolunu sunar. Blinds Chalet’te dikey panjurlarımız klasik dikey panjurlara yeni bir soluk getirecek. Tüm dikey panjur ürünlerimiz için ücretsiz numuneler mevcuttur.

Dekoratif jaluziler, dikey jaluziler gibi birçok farklı dekoratif seçenek ve stile sahiptir. Bu seçenekler, iç mekanınıza uyacak farklı bir malzeme seçimini içerir. Bu malzemeler arasında kumaş, vinil ve suni ahşap ve bambu bulunur. Bir kumaş malzeme daha yumuşak bir görünüm sağlar ve birçok farklı renkte gelir. Vinil daha çok geleneksel bir görünüm verir ve birçok tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Tahta damarı, ahşaba ilişkin sürekli bakım gerektirmeden ahşabın görünümünü verir. Faux Wood Dikey Ahşaplar neme toleranslıdır, bu nedenle her ortam için mükemmeldir. Bambu, sunduğumuz tüm dikey perdeler arasında en çevre dostu olanıdır, doğal bambu tonlarımız her eve bir cennet getirecektir.

Dekoratif pencere dikey jaluziler, farklı vain renkleri, farklı başlık seçenekleri, farklı istif seçenekleri, kontrol seçenekleri ve saçak seçenekleri gibi çeşitli seçeneklerle gelir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, bu tür kaliteli jaluzilerin zamana meydan okuyacağından, temizlenmesi son derece kolay olacağından ve uygun bir fiyata size sunulacağından emin olabilirsiniz. Yükseltilmiş bir tozluk saçağı, size daha da fazla para kazandırmak için dikey panjurlarınızla birlikte standart olarak gelir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Pencere panjur fiyatları 2021 2022 Pencere panjur fiyatları 2021 2022

Eviniz İçin En İyi Motorlu Perdeler Motorlu panjurlar ve gölgelikler, erişilemeyen pencereler için popüler bir seçimdir. Aynı zamanda ç...

Stor perde temizliği nasıl fikirleri Stor perde temizliği nasıl fikirleri

Dış mekan stor perdeleri nasıl temizlenir? Neden dış mekan stor perdeleri? Pencere perdeleri ev dekorunuzun çok önemli bir parçası...

Yeni salon perde modelleri 2021 Yeni salon perde modelleri 2021

Salon ve Yemek Odası Perde Modelleri Perdeler, oturma odaları ve yemek odalarındaki pencereleri örten, genellikle kumaştan yapılmış har...

Genç odası zebra perde modelleri Genç odası zebra perde modelleri

İçindekiler  Mükemmel genç odası zebra perdelerini seçmek için 1 ipucu 1.1 Genç odası zebra perdelerimizi seçerken nelere dikkat etmeli...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ