Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

Duvara monte çalışma masası

Katlanır yan masa montajı Bricomanía’da katlanır bir yan sehpa kuracağız. Alet panelinin altına katlanır bir yan sehpa yerleştirerek bu garajda küçük bir çalışma alanı oluşturacağız. duvar masası İÇİNDEKİLER DİZİNİ Katlanır bir yan sehpanın montajı için adım adım:   Sadece iki adet katlanır metal kareye ve DIY merkezinden boyutuna göre kesilmiş olarak satın aldığımız bir ahşap tahtaya ihtiyacımız olacak . Katlanır bir yan […]

30 Ağustos 2021 - 7:54 'de eklendi ve 249 kez görüntülendi. A+A-

Duvara monte çalışma masası

Katlanır yan masa montajı

Bricomanía’da katlanır bir yan sehpa kuracağız. Alet panelinin altına katlanır bir yan sehpa yerleştirerek bu garajda küçük bir çalışma alanı oluşturacağız. duvar masası

İÇİNDEKİLER DİZİNİ

 • Katlanır bir yan sehpanın montajı için adım adım:
 •  

Sadece iki adet katlanır metal kareye ve DIY merkezinden boyutuna göre kesilmiş olarak satın aldığımız bir ahşap tahtaya ihtiyacımız olacak .

Katlanır bir yan sehpanın montajı için adım adım:

Adım 1
Duvardaki karelerden birini sunarak çalışmaya başlayacağız, sabitleme noktalarını düzleştirip işaretleyeceğiz.

Adım 2
Daha sonra matkap çekiç pozisyonunda ve beton yüzeylere uygun bir matkap ile delikleri açıyoruz.

Adım 3
Fişleri tanıtıyoruz ve kareyi bazı vidalarla sabitliyoruz.

Adım 4
Bir öncekine paralel olması gereken diğer metal parçayı yerleştirmek için duvara takar, düzleştirir ve delinecek noktaların konumunu işaretleriz.

Adım 5
Düzeltmek için öncekiyle aynı şekilde ilerleyeceğiz.

Adım 6
Ardından, kartı braketlerin üzerine yerleştiriyoruz ve bazı vidalarla alttan iyice sabitliyoruz.

Adım 7
Bu tablo, alet panelinin altındaki konumu sayesinde bize sağlam ve rahat bir çalışma yüzeyi sağlayacaktır. Ve buna ihtiyacımız olmadığında, sadece onu alçaltmak zorunda kalacağız, böylece yoluna girmez. Duvara monte Katlanır yuvarlak masa

katlanır masa ve banklar

Bricomanía’dan yerden tasarruf etmek için çok pratik bir görev öneriyoruz: duvara yerleştirmek için katlanır bir masa ve banklar.

İÇİNDEKİLER DİZİNİ

 • Aletler
 • Malzemeler
 • Katlanır masalar ve banklar oluşturmak için adım adım
 •  

Bu DIY görevinde , mevcut alandan en iyi şekilde yararlanmamızı sağlayacak bir masa ve iki katlanır bank yapacağız. Çünkü ev dışında, arkadaşlarınızla veya ailenizle iyi bir öğle veya akşam yemeğinin tadını çıkarmak için uygun bir masa ve banklara sahip olmak şarttır.

Ancak bazen bu mobilyalar çok yer kaplar ve bölgedeki diğer faaliyetleri gerçekleştirmemizi engeller. Bu nedenle, bu bölümde size bu soruna mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

Masa ve bankları oluşturma şekli aynıdır. Tezgahı ve koltukları yapmak için önceki bir işten arta kalan ipe çıtaları kullanacağız; Mobilyaların ayaklarını ve desteklerini yapacağımız şeritlerle aynı. Ve ahşaplar dış cepheye uygun olduğu için onları boya veya vernik ile korumak zorunda kalmayacağız .

Aletler

 • Elektrikli matkap
 • 8 mm beton matkap ucu
 • 5 mm beton matkap ucu
 • Havşa
 • 3mm Ahşap Matkap
 • Ahşap için matkap ucu 5 mm
 • Sürücü matkabı
 • anahtar deliği testeresi
 • Ahşap bıçak
 • Ahşapta kavisli kesimler için bıçak
 • zımpara
 • Çekiç
 • Kabarcık seviyesi
 • Tayfa
 • pense

Malzemeler

 • ip platformu
 • İşlenmiş ahşap çıtalar
 • 70 X 50mm paslanmaz çelik menteşeler
 • 5 X 80mm Paslanmaz Çelik Gecikme Vidaları
 • 3 X 15mm Paslanmaz Çelik Gecikme Vidaları
 • 4.5 X 25 Paslanmaz Çelik Gecikme Vidaları
 • mm
 • 4.5 X 40 Paslanmaz Çelik Gecikme Vidaları
 • mm
 • 8 mm naylon kramponlar
 • 5 mm naylon kramponlar
 • çileler

Katlanır masalar ve banklar oluşturmak için adım adım

Adım 1
Öncelikle hem masa tablasını hem de oturma sırasını oluşturmak için ihtiyacımız olan tüm parçaları kesiyoruz . Bu görevi yerine getirmek için çıtaları bir çavuşla masaya bağlarız ve odun kesmek için dekupaj testeresi ve bir bıçak kullanırız.

Adım 2 Kendimizi incitmemek için köşelere gidecek olan çıtaların
uçlarından birini yuvarlarız. Şablon olarak bir pusula veya yuvarlak bir nesne kullanarak, kavisleri işaretler ve ahşapta kavisli kesimler için özel bir bıçakla donatılmış dekupaj testeresi ile kesimler yaparız .

3. Adım
Biz de kesilmiş çubuklardan , duvara yerleştirmek edeceği mobilya bacakları oluşturacak şeritler ve kaburgalar setini tutmak mümkün.

Adım 4
Kesilen bölgelerin ve şeritlerin üzerinden ince taneli bir zımpara kağıdı takılı zımpara ile geçiyoruz ve ardından oluşan tozu bir bez veya kağıt ile alıyoruz .

Adım 5
Bir sonraki yapacağımız şey , masa tablasını oluşturacak parçalara, kullanacağımız vidalarla aynı çapta bir matkap ve tahta parçası ile sabitleme delikleri açmaktır . Masayı delmemek için çıtaların altına bir şehit koymak uygundur.

Adım 6
Matkap ucunu havşa ile değiştiriyoruz ve delikleri biraz aşındırıyoruz , böylece daha sonra vida başları iyice girintili hale gelir.

Adım 7
Biz kaburgalar katılmak , çubuklardan sunmak yapının yüzlerinden biri üzerinde ve bunları düzeltmek ile paslanmaz çelik gecikme vidalar onlar dışarıda olacak ve mükemmel nem direnmek gerektiği için. Bunları yerleştirmek için kafanın şekline ve boyutuna uygun bir uç kullanacağız.

Adım 8
Tezgah hazır olarak ayakları birleştirmeye başlıyoruz . Çıtaları masaya sunuyoruz, kelepçelerle sıkıştırıyoruz ve havşalı birleştirme delikleri yapıyoruz. Ardından, gecikme vidalarını tanıtıyoruz.

Adım 9
Masanın iki ayağını da yaptıktan sonra, onları tezgahın arkasına yerleştirip konumlarını işaretliyoruz. İşaretleri dikkate alarak menteşeleri tezgah üzerine vidalı vidalarla sabitliyoruz, ayakları tekrar takıyoruz ve yine vidalanacak olan donanımla sabitliyoruz.

Adım 10
Aynı prosedürü takip ederek bankaları yapıyoruz . Önce koltukları, ardından ayakları birleştiriyoruz ve son olarak paslanmaz çelik menteşeler kullanarak iki parçayı birleştiriyoruz.

Adım 11
Şimdi evin dışına çıkalım; özellikle mobilyayı kurmak istediğimiz yere. Destek çıtalarını duvara sunarak başlıyoruz ve düzleştikten sonra konumlarını işaretliyoruz .

12. Adım
Biz de sabitleme noktaları işaretlemek odun parçaları üzerinde ve delikler yapmak uygun çapta bir ahşap biti ile donatılmıştır matkap ile.

Adım 13
Önceden delinmiş çıtaları duvara yerleştiririz , alet perküsyon pozisyonunda ve ahşap olanla aynı çapta bir beton matkap ucu ile duvarı düzleştirir ve deleriz .

Adım 14
Oluşan tozu temizliyoruz, naylon tapaları çekiç yardımı ile takıyoruz ve çıtaları duvara yerleştirdikten sonra lata vidaları ile sabitliyoruz.

Adım 15
Şimdi , yine paslanmaz çelikten yapılmış menteşeleri kullanarak hem masayı hem de bankları çıtalara sabitleyebiliriz.

Adım 16
Son olarak, mobilyaları toplayıp iyi bir şekilde takmamızı sağlayacak bazı mandallar takıyoruz . Önce duvara delikler açıyoruz, naylon tapalar takıp prizleri vidalıyoruz. Mobilyaların üzerindeki demir parçalarını zımparaladıktan sonra kancaları yuvalara takıyoruz.

Adım 17
Ve onları kullanmak istediğimizde, mandalı serbest bırakmamız ve bacakları doğru şekilde konumlandırmamız gerekecek. Neme ve sert hava koşullarına mükemmel şekilde dayanacak, katlanır ahşaptan yapılmış basit mobilyalar.

Çok pratik bir katlanır masa ve banklar seti, ihtiyacımız olmadığında alıp alandan en iyi şekilde yararlanabileceğimiz için.

katlanır yemek masası

Bu Bricomanía briconsejo’da, aile yemeklerimizde daha rahat olmamıza yardımcı olacak katlanır bir yemek masasının nasıl kurulacağını öğretiyoruz.

İÇİNDEKİLER DİZİNİ

 • Katlanır yemek masası montajı için adım adım
 •  

Bir katlama yemek masası onlar aile toplantısı düzenlemek için yılın en uygun tarih olarak, bu yaklaşan tarihleri karşısında çok yararlı bir çözümdür.

Bunun için büyük bir yemek masasına sahip olmak ve onları rahat bir şekilde kutlayabilmek gerekiyor.

Eğer bir tane yoksa, Hogarmania.com’dan bu briconsejo’da size adım adım bazı basit ve etkili çözümler sunuyoruz, böylece masanın büyüklüğü herhangi bir Noel akşamını şartlandırmaz.

Katlanır yemek masası montajı için adım adım duvara monte mutfak masası

Adım 1 Yapı
marketlerde bulabileceğimiz bir tahtadan çok kısa sürede kolayca katlanır bir yemek masası monte edeceğiz . Parçaya sadece birkaç bacak eklememiz gerekecek.

Adım 2
Piyasada, farklı boyut ve malzemelere sahip farklı tipte masa ayakları bulacağız. Kapağı çıkararak veya takarak yüksekliklerini düzenlememize izin verenler de var.

Adım 3
Bazı katlanır metal ayakları seçtik . Tezgahı çevirdikten sonra ilk ayağı sunuyoruz ve ilgili vidalarla sabitliyoruz.

Adım 4
Ardından ikincisini yerleştiriyoruz. Bu durumda, bir öncekiyle aynı yüksekliğe koymaktan kaçınmalıyız , böylece açarken veya alırken çakışmazlar.

Adım 5
Aynısını diğer tarafta da yapıyoruz. Bu sistem sayesinde masayı rahatça katlayıp saklayabilir, mevcut metrekareleri en iyi şekilde değerlendirebiliriz.

Adım 6
Bir diğer basit ve pratik seçenek , sehpaları ayak olarak kullanmaktır . Açıldıktan sonra onları yere koyarız ve tahtayı güvenle destekleyebiliriz.

Adım 7
Ve bu basit şekilde, katlanır bir yemek masasına sahip olacağız . Bu yardımcı mobilyayı zaten sahip olduğumuz masaya birleştirerek, öğle veya akşam yemeklerini aile üyelerimizle alan sorunu yaşamadan kutlayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Paspas örnekleri yeni sezon en şık modeller Paspas örnekleri yeni sezon en şık model...

Paspasların misafirlerin ilk izlenimlerinde çok büyük etkisi olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden çoğumuz şık bir paspasa sahip olmanın çok...

En farklı yılbaşı ağacı yapımı 2022 En farklı yılbaşı ağacı yapımı 2022...

Genel bir kural olarak, olağan olan, yılbaşı ağacı yapımı, plastikten yapılmış veya doğal olan bir Noel ağacına sahip olmaktır, ancak e...

Dubleks ev içi merdiven modelleri Dubleks ev içi merdiven modelleri

Dubleks sahibiyseniz, evinizin dekorasyonu ve tasarımı ile ilgili en önemli kararlardan birinin iç merdiveninizin nasıl olacağı olacağı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ