Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

En farklı yılbaşı ağacı yapımı 2022

Genel bir kural olarak, olağan olan, yılbaşı ağacı yapımı, plastikten yapılmış veya doğal olan bir Noel ağacına sahip olmaktır, ancak ekoloji ve geri dönüşüm için yaşanan zamanlarda ve o ateşle, bize şunu düşündüren fikirler ve modeller ortaya çıkıyor. Ayrıca biz kendimiz ,  geri dönüştürdüklerimizden veya aklımıza gelen diğer malzemelerden elde edebileceğimiz her türlü öğeyi kullanarak güzel bir Noel […]

25 Temmuz 2021 - 15:06 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi. A+A-

En farklı yılbaşı ağacı yapımı 2022

Genel bir kural olarak, olağan olan, yılbaşı ağacı yapımı, plastikten yapılmış veya doğal olan bir Noel ağacına sahip olmaktır, ancak ekoloji ve geri dönüşüm için yaşanan zamanlarda ve o ateşle, bize şunu düşündüren fikirler ve modeller ortaya çıkıyor. Ayrıca biz kendimiz ,  geri dönüştürdüklerimizden veya aklımıza gelen diğer malzemelerden elde edebileceğimiz her türlü öğeyi kullanarak güzel bir Noel ağacı yapabiliriz.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMEDEN BİR NOEL AĞACI NASIL YAPILIR

Söylenenlerden, bir Noel ağacı yapmak için sadece bizim için en iyi olan unsurları düşünmemiz gerekecek ve örneğin cam şişeler, plastik şişeler, bardaklar veya ayrıca her türlü karton, kumaş ve Noel ağacına benzeyen bir tasarım yapmalarına izin verdiğimiz kağıtlar .

İnternette gezinirken, aşağıda size göstereceğimiz gibi pek çok fikir ve bunların nasıl yapılacağına dair öğreticiler ve açıklamalar bulabiliriz. Yılbaşı ağacı yapımı hakkında bilgi

Bu şekilde, tekliflerimizle birlikte, bu 2022 için kendi Noel ağacınızı nasıl yapabileceğiniz konusunda size adım adım basit bir adım atıyoruz. Ve burada olduğumuza göre, neden aynı zamanda eşleşen bir merkez parçası yapmıyorsunuz?

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: ŞİŞELER

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir Noel ağacı oluşturmak için yararlanabileceğimiz birçok unsur var ve hepsi bize hizmet etmeyecek olsa da, gerçek şu ki, ilk seçeneklerden biri şişeleri alıp birkaç tane düzenlemek. fotoğraftaki gibi seviyeler, böylece hep birlikte bir ağaç oluşturacaklar

Resimde, her zaman yeşil rengini de destekleyen tanınmış bir markanın bira şişelerini seçmişler.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: ASKILAR

Askılarla bir Noel ağacı yapabileceğinizi hiç düşünmediniz , değil mi? Ne kadar güzel göründüğüne ve ne kadar orijinal olduğuna bir bakın. Yapmanız gereken tek şey duvara çiviler koyup askıları Noel köknar ağacı şeklinde asmak. Onları iyi bir şekilde düzeltin ve ona hayat vermek için süslemeler, hediyeler, hatta ışıklar yerleştirebilirsiniz.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: PVC BORULAR

Bir iş veya reform yaptıysanız ve PVC boruları bıraktıysanız , bunlardan yararlanmanın iyi bir yolu onlarla bir Noel ağacı yapmaktır . Bu durumda, onları bir yapbozla kesmeniz ve bir ağaç şekli vererek tutkalla yapıştırmanız gerekecektir. Bunu başarmak için desen görevi gören maskeleme bandı kullanın. Farklı ebatlarda birden fazla PVC borunuz varsa, sonuç daha da iyi olacaktır.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME İLE NOEL AĞACI: KÜTÜKLER

Bir Making günlükleri ile Noel ağacı bu durumda bu Noel 2020 sahip olabileceği en çarpıcı ve zarif çözümlerden biridir, günlükleri ağacın şeklini taklit, bir iple katıldı ve en küçükten en büyüğe kadar yerleştirilir. Kapattığınızda istediğiniz tüm süsleri koyabilirsiniz çünkü sonuç harika

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME İLE NOEL AĞACI: KARTON

Yumurta kutuları ile de çok orijinal bir yılbaşı ağacı yapabiliriz . Tek şey, çok sayıda yumurta kabına ihtiyacınız olacak, onları yeşile boyayacak ve yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi olacak şekilde nasıl üst üste koyacağınızı bileceksiniz.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: SOFRA TAKIMI

Bir var olanlarınız için küçük bir ev ya da bir geri dönüşümlü Noel ağacı olan söz konusu olduğunda kendinize bir sürü zorlaştırmak için istemeyen, kendi mutfaktan öğeleri seçebilirsiniz.

Eğer herhangi bir varsa yemekler artık kullanımı biz yeşil boya edeceğini (farklı boyutlarda) üç tabak ve iki bardak almak için fotoğrafın olduğu gibi ve bu şekilde yapabileceği. Sonra onları seviyelere yerleştireceğiz, böylece söz konusu ağacı oluşturacağız.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME İLE NOEL AĞACI: KAĞIT

Gazete ayrıca bir öğedir edilecek bir ağaç yapmak için kullanılır. Fotoğrafta nasıl yapıldığı çok beğenilmese de, bu Noel kağıdı ağacının hepsi aynı olacak şekilde kesilmiş ve katlanmış şeritlerden yapıldığını ve biz oluşturana kadar katılabileceğimizi açıklamak zorundayız. farklı seviyeler.

Sahip olduğunuz tüm ambalaj kağıtlarını geri dönüştürmeniz gerekecek, böylece bu yılki hediyeler için kullandığınızı kurtarıp gelecek Noel’de yapabilirsiniz.

AD

Başka bir kağıt ağaç,  bu sefer bir kitaptan, burada gördüğümüz, çok daha ayrıntılı ve katlamamız gereken (ve daha sonra açıklayacağım) bir kitabın yapraklarından alabileceğimiz.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: KESİLMİŞ KÜTÜKLER

PVC borularda olduğu gibi, başka bir alternatif, farklı boyutlarda kesilmiş kütüklerden bir Noel ağacı yapmaktır . Bu durumda rastgele kesilmiş bazı kütükler alabilir, ortasına bir delik açabilir ve içlerine LED ışıklar koyabiliriz. Sonuç sansasyoneldir ve ona kaliteli ve beklenmedik bir sıcaklık dokunuşu verir.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: MERDİVEN VE DEKORATİF TOPLAR

Duvarları kullanmak veya tavana herhangi bir şey asmak istemiyorsanız, bu orijinal ve eğlenceli Noel ağacı ile çözüm sizde . Ahşap bir merdivene ihtiyacınız var ve ondan tüm iç mekanı kaplayana kadar dekoratif Noel topları asmanız gerekiyor. Asılırlarsa veya sürüklenirlerse hiçbir şey olmaz, ayrıca harika görünürler.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEMELİ NOEL AĞACI: ŞİŞE MANTARLARI

Yapması çok kolay olan bir başka Noel ağacı da mantar tıpalardır . Onları fotoğraftaki gibi seviyelere yerleştirmek ve sonunda güzel bir ağaç olacak şekilde birbirine yapıştırmak için birkaç ve biraz sabra ihtiyacımız olacak, yeşile boyarsak süslemeyi veya tamamlamayı bitirebiliriz.

Gördüğümüz tüm bu ağaçların yapımı çok basit ve çocuklar bile Noel tatillerinde onları evde yapmanıza yardımcı olabilir.AD

BİR KİTAPLA 2022 NOEL AĞACI NASIL YAPILIR | ADIM ADIM:

Herkesin evinde mutlaka bulunan bir elementten güzel bir Noel ağacı yapmayı önereceğiz. Tek yapmanız gereken eski bir kitabı alıp kapaklarını çıkarmak.

Kapakları çıkardıktan sonra, yaklaşık 30 veya 40 yaprak sayın ve bir kesici veya keskin bir bıçak yardımıyla sayfaları kitabın geri kalanından ayırın.  Kestiğiniz yaprakların hepsi birleşik olmalı, tek tek kesmenize gerek yok.

Sanki kağıttan bir uçaktı. Seçtiğimiz ilk sayfanın köşelerinden birini ortaya doğru katlayın . Mümkün olduğunca düz olduğundan emin olun ve bıçağı yırtmamaya dikkat edin.

İlk yaprağı katladıktan sonra tüm yapraklar aynı şekilde katlanana kadar devam etmelisiniz . Sayfaları tek tek katlamanız gerekiyor çünkü hepsini aynı anda katlarsanız daha sonra ihtiyaç duyacağınız gibi olmayacak ve en olası da kitabın kırık ve kopuk bitmesi.AD

Katladığınız sayfaları geçirin ve bununla her bir sayfayı katlayabilmenize yardımcı olacaksınız. Sayfayı yırtmamak için uçlara dikkatlice bakın.

Tüm katlanmış sayfalara sahip olduğunuzda, diğer otuz sayfalık seti alın ve aynı işlemi diğer tarafa doğru tekrarlayın . Aynısını ama tersini yapmalısınız.

Her şeyi katladığımızda, kenarları alıp biraz tutkalla yayabilir ve sonra biraz parıltı koyabiliriz.   Çok fazla tutkal koymayın, ağacı tamamen süslemek için biraz yeterli olacaktır.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi her şeyi katlamanız ve uygun hale getirmeniz gerekiyor.AD

Katlanmış sayfaların ilk ve son sayfalarını yapıştırın . Böylece onlara katılabiliriz ve ağaç aşağıdaki resimdeki gibi kalır.

Bu, ağacımızın nihai sonucudur. Dekorasyon olmadan ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz. Üstüne biraz parıltı atın ve bu 2020 için hangi Noel ağacının en güzel olabileceğini göreceksiniz.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ PALET MALZEMESİYLE BİR NOEL AĞACI YAPIN

Paletler oldukça arzu edilir dekoratif parçalar haline gelmiş ve oluşturabileceğiniz bir bazı ustalıkla biraz sabır varsa onlarla mobilya ve mutfak eşyaları sayıda.

Paletlerle yapılan Noel ağaçlarına gelince, çok çeşitli tasarımlar bulabiliriz :

  • Bir Noel ağacının siluetini palete boyayın
  • Palete bir ağaç çizin ve istediğiniz şekle getirin
  • Paleti tamamen geri alın ve bir Noel ağacı oluşturun

AD

Bu tasarımların her birine , Noel topları, kağıt kartlardaki mesajlar, fotoğraflı ipler, cicili bicili ya da sadece ağaç üzerine Noel resimleri çizme gibi diğer Noel detaylarını ekleyebilirsiniz .

Gerçekten iyi görünen başka bir versiyon, yalnızca bazı Noel ışıklarını dahil etmektir . Farklı ışık tonları, boyut ve şekillerde çelenkler bulabilirsiniz; aşırı süslü olmasına gerek yok, bu ağaç tek başına öne çıkıyor.

KUTULAR İLE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME İLE NOEL AĞACI

Evde bulundurabileceğiniz içecek kutuları ile her türlü el işi yapabilirsiniz ama dikkatli olmalısınız çünkü kesilebilirler ya da tutarken kendinize zarar vermek kolaydır. Bu nedenle, bu tür zanaat çok küçük çocuklar tarafından yapılamaz ve biraz daha büyük olanlar için her zaman yetişkin gözetimi yapılması önerilir .

Çok sayıda kutunuz varsa, kare bir taban üzerine piramit şeklinde bir Noel ağacı yapabilirsiniz.

Daha az sayıda kutunuz varsa, ilk resimde gösterilene benzer bir Noel ağacı inşa edebilir ve bunları biraz sıcak tutkalla bir yüzeye yapıştırabilirsiniz.AD

Teneke kutulu bir Noel ağacının tamamen farklı bir versiyonu, yemek kutularıyla bir Noel ağacının nasıl yaratıldığını görebileceğiniz bu .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Duvara monte çalışma masası Duvara monte çalışma masası

Katlanır yan masa montajı Bricomanía’da katlanır bir yan sehpa kuracağız. Alet panelinin altına katlanır bir yan sehpa yerleştire...

Paspas örnekleri yeni sezon en şık modeller Paspas örnekleri yeni sezon en şık model...

Paspasların misafirlerin ilk izlenimlerinde çok büyük etkisi olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden çoğumuz şık bir paspasa sahip olmanın çok...

Dubleks ev içi merdiven modelleri Dubleks ev içi merdiven modelleri

Dubleks sahibiyseniz, evinizin dekorasyonu ve tasarımı ile ilgili en önemli kararlardan birinin iç merdiveninizin nasıl olacağı olacağı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ