Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

En güzel gül resmi listesi

BÜTÜN YAZ ÇİÇEK AÇAN GÜLLER: EN İYİ ÇEŞİTLERİN, FOTOĞRAFLARIN Her çiçekçi veya yaz sakini, sürekli kokulu çiçeklerin güzelliğinin tadını çıkarmak ister. en güzel çiçek kırmızı gül buketi resmi demeti sevgiliye gul resimleri Bu amaçla, farklı çiçek türlerinin, mevsim boyunca güzel çiçeklenmelerinin görülebileceği şekilde birleştirildiği sürekli çiçekli çiçek tarhları bile oluşturulur . Ancak, tüm yaz boyunca, ilk dona kadar güzel tomurcuklarla göze […]

25 Ağustos 2021 - 6:51 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi. A+A-

En güzel gül resmi listesi

BÜTÜN YAZ ÇİÇEK AÇAN GÜLLER: EN İYİ ÇEŞİTLERİN, FOTOĞRAFLARIN

Her çiçekçi veya yaz sakini, sürekli kokulu çiçeklerin güzelliğinin tadını çıkarmak ister. en güzel çiçek kırmızı gül buketi resmi demeti sevgiliye gul resimleri Bu amaçla, farklı çiçek türlerinin, mevsim boyunca güzel çiçeklenmelerinin görülebileceği şekilde birleştirildiği sürekli çiçekli çiçek tarhları bile oluşturulur . Ancak, tüm yaz boyunca, ilk dona kadar güzel tomurcuklarla göze hoş gelen bazı çiçek türleri de vardır. En güzel gül resmi çeşitleri 

Bütün yaz çiçek açan güller (makalede bir fotoğraf var) neredeyse tüm yetiştiricilerin çiçek yataklarında olmasını istiyor. Yetiştiriciler, çeşitleri yetiştirirken bu kaliteye özellikle dikkat ederler, çünkü bu tür çiçekler yaz sakinleri arasında giderek daha popüler ve talep görmektedir. Sürekli çiçek açan tomurcukların aroması, bir kişiye her zaman hoş bir tatil hissi verir ve harika bir ruh hali sağlar.

Bütün yaz hangi güller açar: fotoğraf, açıklama

Sürekli çiçek açan güller, aktif büyümelerine Mayıs ayı sonlarında – Haziran başlarında başlar. Bu süreç yaz boyunca sürer ve sonbaharda devam eder. Bu özellik, sadece bir kez çiçek açan çeşitlere göre yadsınamaz bir avantajdır. Buna rağmen, insanlar bu güzel, sevilen çiçeğin başka türlerini de ekerler.

Sürekli çiçek açan güller (bütün yaz ve sonbahar) çoğunlukla aşağıdaki gruplara aittir:

 • Polyanthus.
 • Buruşuk.
 • Park.
 • Florida.
 • Hibrit çay.
 • Tırmanma .

Aslında, polyanthus grubundan tüm çeşitlerin, çeşitli hava koşullarına, hastalıklara ve zararlılara karşı yüksek derecede dirence sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Ayrıca bol, sürekli çiçeklenmede farklılık gösterirler. Ayrıca polyanthus gülleri iddiasızdır ve toprak ve iklim koşullarından bağımsız olarak herhangi bir bölgede büyüyebilir.

Bütün yaz hangi güller açar? Fotoğraflar ve açıklamalar aşağıda sunulmuştur:

 • Arktik Ateşi (Arktik Ateşi) . İnanılmaz derecede güzel kar beyazı çiçekleri olan oldukça aromatik bir yer örtüsü. Alçak bir çalı (yaklaşık yarım metre) Haziran başında bolca çiçek açar ve bu süreç Eylül ayının sonuna kadar devam eder. Havlu yaprakları, narin. Sıcaklığı sever, bu nedenle onları herhangi bir bina veya bitkiden gölgelemeden güneşli alanlara dikmeniz önerilir.
 • Avila Sarayı (Avila Sarayı) . Bunlar tüm yaz boyunca açan çok güzel güller (resme bakın). Tomurcukların zengin açık kırmızı tonu, ülke avlusunun peyzaj tasarımına çok uyumlu bir şekilde uyar. Bitki floribunda grubuna aittir. Güllerin tüm yaz çiçek açması için, sürekli güneş ışığı tüketimini çok talep ettikleri için bahçe arsanızda güneşli bir yer bulmak önemlidir. Çalı nispeten düşüktür (1m’ye kadar Büyüme). Ayrıca bu çeşit sürekli bakımı sever, gübreleme zamanında yapılmalı ve gerekli budama yapılmalıdır.
 • Bonica 82 (Bonica 82) . Polyanthus güllerinin bir başka temsilcisi. Ana özellik, ilk dona kadar bol ve uzun süreli çiçeklenmedir. Bunlar tüm yaz boyunca çiçek açan iddiasız güller. Özel bir bakıma ihtiyaçları yoktur ve ayrıca ekim alanında ve genel olarak toprakta özellikle talepkar değildirler. Bakımın tek unsuru, çalıların kış için zorunlu budamasıdır. Bugün Bonica 82, ülkede sürekli çiçek açan gül çeşitlerinden en çok arananlardan biridir.
 • Aquarell (Suluboya) . Bütün yaz çiçek açan güllerin melez çay çeşitlerine aittirler. Bu güzel bitkiyi herhangi bir çiçekçiden satın alabilirsiniz, oldukça popülerdir. Çiçeklenme sürecinde, çiçek, özellikle tomurcuklanma döneminde birçok ton (açık kırmızıdan kremaya) değiştirir. Ortaları neredeyse her zaman zengin sarıdır. Çiçeklerin kendisi çok büyüktür (çapı 13 cm’ye kadar), yaprakları karmaşık bir yapıya sahiptir. Çalı nispeten düşüktür, ortalama olarak 70 cm’nin biraz üzerindedir. Siyah nokta, geç yanıklık ve küllemeden pratik olarak etkilenmez. Bütün yaz çiçek açan bu tür gül çeşitleri, çiçekçiler tarafından peyzaj tasarımının yanı sıra buketler ve çeşitli kompozisyonlar oluşturmak için sıklıkla kullanılır. Dünyanın en güzel gül resmi İndir
 • Buzdağı (Buzdağı) . Bütün yaz ne tür güller açar? Bu soru genellikle amatör çiçek yetiştiricileri tarafından sorulur. Deneyimli çiçekçiler tam olarak Buzdağı sunar. İsim ne diyor? Bitkinin tüm yaz sonbahar ortasına kadar açan çok güzel kar beyazı çiçekleri olduğu belirtilmelidir. Sürgünler 3 m uzunluğa kadar olabilir. Kemerleri, pencereleri, duvarları süslemek için kullanılırlar. Bu, tüm yaz çiçek açan en popüler tırmanma gülüdür.

Yukarıdakilere ek olarak, başka popüler çeşitler de vardır:

 • Dominique Loiseau (Dominique Loiseau) .
 • Kral Arthur (Kral Arthur) .
 • Londra Şehri (Londra şehri ).
 • Polka 91 (Polka 91) .
 • Rugosa Alba (Rugosa Alba) .

Bütün yaz çiçek açan kışa dayanıklı gül çeşitleri

Soğuk iklimlerde insanlar bütün yaz açan dona dayanıklı güller ararlar. Kışa dayanıklı çeşitler (bunları satın almak hiç de zor değil) Sibirya’daki Urallarda çok popüler.

Hangi güller tüm yaz çiçek açar (resme bakın) ve dona karşı dayanıklıdır? Tırmanma en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Çoğunlukla bunlar, rambler kategorisindeki çeşitlerdir:

 • Excel’ler .
 • Dorothy Perkins’in fotoğrafı .
 • Beyaz Dorothy .
 • Wartburg .

Bütün yaz çiçek açan bu tırmanma gül çeşitleri (resme bakın) kış için barınak gerektirir. Bu koşulu yerine getirdikten sonra en şiddetli donlara dayanabilirler. Onların özelliği, bolca çiçek açmaları, pratik olarak yeşil yaprakları ve sürgünleri örtmeleridir. Yaz sakinleri ve çiçek yetiştiricileri, çalıları desteklemek için metalden özel yapılar yapar, güzel, dekoratif ve aynı zamanda peyzaj tasarımının doğal unsurlarını oluşturur.

Bütün yaz açan başka tırmanma gülleri de var. Cordes grubundan kışa dayanıklı çeşitler sunulmaktadır. En çok talep edilenler, aşağıdaki çeşitlerdeki çiçeklerdir:

 • Hamburger Phoenix .
 • Simpati .
 • alevli .
 • Lagün .
 • Altın Kapı .

Kordonların birçok hastalığa karşı dirençli olduğu, pratikte zararlılar tarafından istila edilmediği ve mevsim boyunca bolca çiçek açtığı belirtilmelidir. İyi bakım ve zamanında besleme ve budama ile Kasım ayına kadar gözü memnun edebilirler.

Bu tür özellikler yaz sakinleri ve çiçek yetiştiricileri tarafından farkedilmez, pek çoğu tüm yaz çiçek açan bu tür tırmanma güllerini arar. Kordes fidanlarını bugün satın almak hiç de zor değil. Bunu İnternet üzerinden yapmak kolaydır, sadece eve teslim ile sipariş verin ve satın alma için doğrudan kuryeden ödeme yapın.

Yukarıdaki tırmanışa ek olarak, tüm yaz açan gösterişsiz kıvırcık güllere de dikkat etmelisiniz. Bu kategorinin en belirgin temsilcisi Don Juan çeşididir. Kışa dayanıklılık ölçeğinde, bu çiçekler önde gelen pozisyonlardan birini işgal ediyor. Sürgünlerinde parlak, bordo tomurcukları düşünebilirsiniz. Hepsinden iyisi, tüm yaz çiçek açan çeşitli kıvırcık güller, Don Juan bir ağda hissediyor. Özel bakım gerektirmezler. Onları zamanında beslemek ve budama yapmak, güzel ve yemyeşil bir çalı oluşturmak yeterlidir.

Sezon boyunca gür çiçekleriyle göze hoş gelen popüler yer örtücü güller de vardır. Çeşitleri çok çeşitlidir (renkte, çalı şeklinde, aromada). Tek özelliği kısa boydur. Cüce dallı dik seçenekleri bulabileceğiniz gibi geniş büyüyen olanları da bulabilirsiniz.

Bütün yaz çiçek açan en iyi yer örtücü gül çeşitleri:

 • Scabrosa (Scabrosa) .
 • Sophy’nin Gülü (Rose Syfy) .
 • Generosa .
 • Ruj (Ruj) .
 • Solera (Solero) .
 • Rosa Schoener’in nutkanası (Schoeners nutkana) .
 • Appleblossom Çiçek Halısı (Epplblossom Flauva Kapret) .

Bu güzel bitkinin geniş çeşitliliğine ve çeşitliliğine rağmen, herkes yetiştiricinin tüm gereksinimlerini ve isteklerini karşılayacak seçeneği tam olarak bulabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı kapanmıyorsa veya kilitlenmiyorsa ve tutmuyorsa, nedeni hem kapı kilidinin b...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesinin elektriği kesildikten sonra sıfırlama gösterge çizgisi çalışmı...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdolabı

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı pratik farkı olan bir cihazdır. Dağıtıcı tarafından salınan su buzdolabına sıza...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs büyütme

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırın . Birçok kadının göğüsleri ile ilgili bir kompleksi vardı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ