Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

En iyi kum torbası markaları

Kapsamlı Bir Eğitim Yapabileceğiniz En İyi 5 Kum Torbası Güçlü kaslar, sıkı bir tutuş ve büyük kas hacmi , en iyi kum torbası markaları sağlıklı kalmayı seven birçok insan için önemlidir . Bunu yapmak için en iyi kum torbasına sahip olmak çok önemlidir, çünkü bu egzersiz aletleri kasları güçlendirmek, torbası markaları genel fiziksel durumu ve hatta zihinsel gücü geliştirmek için […]

17 Haziran 2021 - 13:54 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi. A+A-

En iyi kum torbası markaları

Kapsamlı Bir Eğitim Yapabileceğiniz En İyi 5 Kum Torbası

Güçlü kaslar, sıkı bir tutuş ve büyük kas hacmi , en iyi kum torbası markaları sağlıklı kalmayı seven birçok insan için önemlidir . Bunu yapmak için en iyi kum torbasına sahip olmak çok önemlidir, çünkü bu egzersiz aletleri kasları güçlendirmek, torbası markaları genel fiziksel durumu ve hatta zihinsel gücü geliştirmek için mükemmeldir. en iyi kum torbası markaları , kum torbası markaları , everlast boks torbası,

Buna karşılık, herhangi bir sporcunun vücuduna sağladıkları tüm faydalar için bu kum torbaları veya talaşlarla antrenman yapması avantajlıdır, ancak aynı zamanda polisler, itfaiyeciler ve hatta boksörler gibi temas gücü geliştirmesi gereken herkes için mükemmeldir. özellikle daha büyük ve daha kalın modeller .

Bu çantalardan birini satın almak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. Onlarla ilgili her şeyi ve nasıl satın alınacağını açıklayacağız.

Kum Torbaları

#Ön izlemeÜrünDeğerlendirme
1Bahçe çözümü Sahil kumu Silice …Yorum yok
ikiNeewer 4’lü Paket Yüksek Kaliteli Kum Torbaları …Yorum yok
3Eğitim kum torbaları…Yorum yok
4Smoby- 15kg İnce Kum Torbası, …Yorum yok
5Silo torbaları, kum torbaları, …Yorum yok
6VGEBY1 Kum Torbası, Yükseklik 160 cm …Yorum yok
7Neewer Studio Video Yüksek …Yorum yok

En iyi kum torbası nedir?

Her üründe bu soru ortaya çıkıyor. Ve çoğu zaman hangisinin en iyi model olduğunu bilmek zordur. Bu nedenle, çevrimiçi kullanıcıların görüşlerini dikkate almak ve ne arayacağınızı bilmek her zaman önemlidir .

Size yardımcı olmak için, iyi bir fiyata ve mümkün olan en iyi kaliteye sahip piyasadaki en iyi 5 ile bir karşılaştırma listesi oluşturduk . Listeden sonra, bu faydalı egzersiz araçlarıyla ilgili her şeyi de açıklıyoruz.

İşte  en iyi kum torbaları:

1. RDX Spor Çantası

Çok yönlü ve çok eksiksiz

RDX Kum Torbası Fitness Egzersiz Ağırlık Çanta …AMAZON’DA FİYATI GÖRÜN

Bu model 5, 10, 15, 20 ve 25 kg ağırlıklarında mevcuttur, böylece yetenekleriniz ve hedefleriniz için en ideal olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla konforla antrenman yapabilmeniz için birkaç tutamağa ve istediğiniz zaman ağırlığı ayarlamanız için bir fermuara sahiptir.

2. Powrx Kum Torbası 5 – 30 kg

En iyi kullanıcı incelemelerine sahip

POWRX Kum Torbası 5-30 kg – İdeal …AMAZON’DA FİYATI GÖRÜN

Bir ürün satın alırken diğer kullanıcıların görüşlerini çok önemsiyorsanız, bu en iyi seçeneklerinizden biridir.

5, 10, 15, 20 ve 25 kg’lık sunumlarda bulabilirsiniz, ancak hepsi üç kulplu kırmızı ve siyah renktedir. Bu yüzden bu çanta ile çeşitli egzersizler yapabilirsiniz.

3. Kum Torbası ile Savaş

Çeşitli kulplar ve ayarlanabilir ağırlık ile

Gymstick Unisex dövüş Arena Çantası,

Bu model, istediğiniz tüm antrenmanları yapabilmeniz için en fazla tutamaç sayısına sahiptir. Ağırlığı değiştirmek ve egzersizleri çeşitlendirmek için ayarlanabilir doldurma torbaları ile birlikte gelir.

1’den 23 kg’a kadar çıkabilir. Bir antrenman planlayıcı içerir ve kuvars kumu ile doldurulur.

4. Powrx Kum Torbası 18 – 45 kg

İyi kalite ve rahatlık

POWRX Kum Torbası 18-45 kg – İdeal

Dolum torbaları sayesinde istediğiniz noktaya kadar doldurabileceğiniz bir çuvaldır. Direnç ve fitness egzersizleri için mükemmeldir, ayrıca her türlü antrenmanı yapmanıza izin veren 6 tutamağa sahiptir. Maksimum 18 kg’a ulaşır ve siyah renkte gelir.

5. adidas ADAC-11505 – Kum Torbası

En iyi piyasa fiyatı

adidas ADAC-11505 Ağırlık Çantası, Üniseks …

Adidas kaliteli bir markadır . Torbanın ağırlığını kontrol etmek için istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz birkaç dahili dolum torbası vardır.

Listemizdeki en ucuz modelin iki kolu vardır, böylece antrenman tarzınızı değiştirebilirsiniz ve kullanımı kolaydır. Kırmızı ve beyaz ile siyah geliyor.

Kum torbaları ile antrenman ne işe yarar?

herhangi birinin amacı antrenmanın , kullanıcı ve hedefleri tarafından tanımlanır, ancak kum torbası antrenmanı güç ve kondisyon için idealdir. Buna karşılık, diğer yöntemler çok özel bir teknik ve formlar gerektirse de, bu tür egzersizler oldukça basittir ve hemen hemen herkes tarafından yapılabilir.

Kumun hareketinin doğası, her kaldırmayı ilk tekrar gibi yaptığından, yaralanma ve hasardan kaçınmak için ağırlıkları doğru bir şekilde nasıl kaldıracağınızı ve kumu nasıl doğru hareket ettireceğinizi bilmeniz gereken tek şey. Bütün bunlar onu eğitim için mükemmel bir araç haline getiriyor dengeleyici kaslarınızı çalıştıran ve sizi büyük bir şekilde zorlayan .

Tabii ki, güç antrenmanı yapmak istiyorsan yapmak istiyorsanız daha ağır bir model öneriyoruz ve her sette daha az tekrar yapın ama kondisyon yapmak istiyorsanız daha küçük ve hafif bir çanta kullanın ve daha fazla tekrar yapın.

Kum torbaları nasıl satın alınır?

Spor salonuna uygun bu harika antrenman araçlarından birini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır :

Hangi ağırlıkla başlamalıyım?

ağırlık, yeteneğiniz, amacınız ve deneyiminiz gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. İşin iyi yanı, bu çantaların çok ayarlanabilir olması ve aslında fitness çantaları rutininize göre değiştirilebilen dolgu çantalarla yapılıyor.
Ev yapımı bir modeliniz varsa, biraz kum alarak ağırlığı hafifletebilirsiniz. Biraz felaket olsa da önemli değil, yine de rutininizi daha iyi bir şekilde ayarlamaya hizmet ediyor.

Klima için çuvallar

Halihazırda başka egzersizler yapıyorsanız, kondisyonunuzu geliştirmek ve vücut kütlesini kaybetmek isteyebilirsiniz . Bunu yapmak için 50 ila 76 cm ve 4,5 ila 22,5 kg arasında bir çanta ile iyi olacaksınız.
Bu aletleri iki elinizle kaldırabileceğinizi unutmayın, böylece oldukça fazla ağırlık kaldırabilirsiniz. Çantayı daha dayanıklı ve kompakt hale getirmek için boş alanları çarşaf gibi başka nesnelerle de doldurabilirsiniz.
Aynı şekilde almak istediğiniz modelin kulplu olup olmadığına da bakmanızı öneririz. Ürünün sonunda veya ortasında bunlardan en az bir setiniz varsa en iyisidir. Böylece çantayı alıp çok daha kolay kaldırabilirsiniz.

güç için

Gücünüzü artırmak istiyorsanız ve halihazırda başka ağır egzersizler yapıyorsanız , daha büyük (91 cm’den büyük) ve 34 ila 56 kg kapasiteli çanta modelleri öneririz. Böylece tam kulplar, ayı kucaklama tipi, rekabet kulpları ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Aynı zamanda yorulduğunuzda çantayı mutlaka yere atacağınızı unutmayın, bu nedenle dayanıklı ve dayanıklı, düşmelere dayanıklı bir çanta arayın. Öte yandan, kuvvet antrenmanı için kavramalar gerekli olmayabilir, ancak amacınız çekirdek kas gücünü geliştirmekse bunlar önemli olabilir.

Ev yapımı vs. fitness modelleri

Her iki seçeneğiniz de var, çünkü evde bir tane yapabilirsiniz ya da dışarı çıkıp bir marka tarafından üretilmiş olanı satın alabilirsiniz. Halihazırda üretilenler daha ucuz hale geldi , ancak her iki türün de avantajları var. İşte size söylüyoruz:

ev yapımı çuvallar

Bunlar uygun fiyatlı ve yapmak kolaydır. Sadece biraz kum almanız, koli bandına sarmanız gerekiyor. Sonra onu bir sırt çantasına koyabilirsin ve hepsi bu.

Bu modellerin sınırlaması, kırılma riski olmadan yere atamayacağınız ve kulplarla kaldıramayacağınız için dayanıklılık ve hareket olanaklarıdır. Buna karşılık, kendinizi sürekli kum temizlerken ve toz solurken bulacaksınız, ayrıca kum dökülmelerini temizlemek için elektrikli süpürgenizi düzenli olarak kullanmanız gerekeceğinden bahsetmiyorum bile.

Fitness için

Bu aletlerin artan popülaritesi ile birlikte, onları farklı boyut, şekil ve renklerde üreten birçok şirket var.

Her şey yapmak istediğiniz eğitimin türüne ve hedeflerinize bağlı olacaktır. Kaliteli modeller kum atmıyor, çeşitli kulpları var ve ağırlığını istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için doldurma torbaları var. Amacınız ciddi bir şekilde antrenman yapmak ise bu iyi marka modellerinden birini öneriyoruz.

Kondisyonlama için ise, uçlarında ve ortasında kumaş kulplu ve cildinize zarar vermemesi için kapalı fermuarlı arayın.

İyi bir kum torbasında nelere dikkat edilmelidir?

Bazı insanlar, ister ev yapımı, ister mağazadan alınmış veya herhangi bir boyutta olsun, herhangi bir ceket türünün her şey için iyi olduğuna inanır. Bununla birlikte, en iyi modeller belirli amaçlar için özel olarak tasarlanmıştır ve düşmelere dayanması, kumu sektirmemesi ve iyi bir dirence sahip olması gerekir .

Ağırlık sınırı

Ağırlık en önemli şeylerden biridir, bu yüzden sağla m bir çantaya ihtiyacınız olacak. Ne kadar çok antrenman yaparsanız ve bacak antrenmanı yapacaksanız, daha ağır ve daha büyük çantalara ihtiyacınız olacaktır. Bu egzersizler için uygun ayakkabı aramayı düşünmeniz de önemlidir.

dolum torbaları

En iyi modeller, ağırlığı ayarlayabilmeniz için dolum torbalarıyla gelir. Torbaların sayısı ağırlık kapasitesini belirleyecektir, böylece ağırlığı değiştirmek ve antrenmanınızı ihtiyaç duyduğunuz şekilde değiştirmek için istendiği gibi çantaları çıkarıp koyabilirsiniz.

dayanıklılık

Dayanıklı olmalılar, çünkü çoğu zaman yorulacaksınız ve çantayı yere düşüreceksiniz. Çanta dayanıklı değilse, bölünebilir ve ortalığı dağıtabilir.

Eğitim koşulları

Bu araçlar, farklı eğitim türleri yapmanızı sağlar. Ağırlık limiti, çantanın güç artırma veya CrossFit için olup olmadığına göre değişir, ancak aynı zamanda birden fazla tutamağa sahip olmalıdır.

Fiyat

Ev yapımı çanta almanızı önermesek de, ödemeye hazır olduğumuz fiyata ve aradığımız kaliteye uygun olanı aramak önemlidir.

Kum torbalarıyla antrenman yapmanın 5 faydası

  • Sürekli yük değişimi: Kum torbaları ile antrenman yapmak kolay değildir, onlar bir meydan okumadır. Aslında, bu araç kötü tekniği cezalandırdığı için iyi bir tekniğe sahip olmalısınız. Kum torbaları, ağırlığın sürekli hareketi nedeniyle zordur.
  • Gerçek Hayat Uygulamaları: Kum torbaları, el ele eğitim, temas sporları ve polis, itfaiye , boks ve diğer birçok aktivite için kullanılabilir. En dayanıklı olanı vurmak için de kullanılabilir.
  • Kavrama Gücünü Arttırın: Bu çantaları kaldırarak, beğenseniz de beğenmeseniz de tutuşunuzu geliştireceksiniz ve başladığınızda hemen fark edeceksiniz. Bu yüzden içiniz rahat olsun, herhangi bir kum torbası eğitimi kavrama eğitimidir. Kullanışlı ve kapsamlı araçlardır.
  • Zihinsel gücü geliştirin: Bu tür bir eğitimin güçlü yönlerinden biri, aynı zamanda zihin için de çalışmasıdır. Başka hiçbir egzersiz, sundukları zorluk nedeniyle kum torbalarının yaptığı gibi bir sporcuyu kıramaz. Aslında, çantayı başınızın üzerinde tutup yerinden çıkarmak gibi basit bir hareket, zihinsel dayanıklılık için büyük bir meydan okumadır.
  • 3 hareket düzlemini eğitin : Kum torbaları, spor için çok önemli olan sagital, ön ve enine hareketler için, aynı zamanda yaralanmaları önlemek ve genel sağlık için günlük yaşam için gereklidir.
    Bu çantaların gerçekten avantajlı yanı, sizi tüm bu hareket düzlemlerini çalıştırmaya zorlamalarıdır.

Kum torbalarıyla antrenman yapan sporcunun 3 özelliği

Vücut tipi, diyet ve diğer birçok husus, bir sporcunun görünüşü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ancak kum torbalarıyla antrenman yapanların bazı özellikleri vardır:

  • Demir Kavrama: Kum torbaları ile, sapları olsun ya da olmasın güçlü bir tutuş elde edersiniz. Tüm bu tutuş sadece ellerle sınırlı değil, ayı kucaklaması ve diğer birçok kasın tutuşuyla da sınırlı. Bu özelliği gerektiren sporlar yapıyorsanız bu tür antrenmanları yapın. El planyası nasıl seçilir tavsiye
  • Kaba kuvvet: Güçlü bacaklara, omuzlara ve sırta sahip olacaksınız, önemli bir kavrama ve kuvvete sahip olacaksınız.
  • Ciddi dengeleyiciler: Çantalarla antrenman yaparak dengeleyici kaslarınızı güçlendirebilir ve geliştirebilirsiniz, çünkü çantayı yerinde tutmak için çok fazla denge ve kontrole ihtiyacınız vardır ve her şey verimlidir. Kararlı bir kas-iskelet sistemine sahip olacaksınız. en iyi kum torbası markaları , kum torbası markaları , everlast boks torbası,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı kapanmıyorsa veya kilitlenmiyorsa ve tutmuyorsa, nedeni hem kapı kilidinin b...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesinin elektriği kesildikten sonra sıfırlama gösterge çizgisi çalışmı...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdolabı

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı pratik farkı olan bir cihazdır. Dağıtıcı tarafından salınan su buzdolabına sıza...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs büyütme

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırın . Birçok kadının göğüsleri ile ilgili bir kompleksi vardı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ