Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

En iyi ovmalı ayak masaj aleti hakkında bilgi

Yorucu bir günün ardından eve hiç gelmemiş ve ayak masajı yapmak isteyen biri yorgunluğun ne olduğunu bilmez. ayak masaj aleti , aprilla ayak masaj aleti , ayak masajı aleti , sinbo ayak masaj aleti Ancak bunu istenilen zamanda yaptırmak çoğu zaman imkansızdır ve işte tam da bu noktada ayak masajı devreye girer, bu yazıda bahsedeceğimiz bir […]

19 Haziran 2021 - 13:31 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi. A+A-

En iyi ovmalı ayak masaj aleti hakkında bilgi

Yorucu bir günün ardından eve hiç gelmemiş ve ayak masajı yapmak isteyen biri yorgunluğun ne olduğunu bilmez. ayak masaj aleti , aprilla ayak masaj aleti , ayak masajı aleti , sinbo ayak masaj aleti Ancak bunu istenilen zamanda yaptırmak çoğu zaman imkansızdır ve işte tam da bu noktada ayak masajı devreye girer, bu yazıda bahsedeceğimiz bir ürün.

Bu cihaz, ayak ağrısı çeken veya sadece iyi bir masajla rahatlama ve zindelik anlarına ihtiyaç duyan birçok kişinin sorunlarına çözümdür.

Bu yazıda size ayak masajını daha derinlemesine tanıtacağız, avantajlarından, fiyatından, faydalarından ve çok daha fazlasından bahsedeceğiz. Tüm bunları bilmek için okumaya devam edin!

 • 2İlk olarak, en önemli
 • En İyi 3Ayak Masaj Aleti: Favorilerimiz
  • 3.1Manyetik ayak masajı
  • 3.2Refleksör 40w Ayak ve Bacak Masajı
  • 3.3Tsuyoi Ayak ve Baldır Masajı
  • 3.4Ayak Masaj Aleti Hava Yastığı Ayak Masaj Aleti Supermedy
 • 4Satın Alma Rehberi
  • 4.1Ayak masajı nedir?
  • 4.2Ayak masajının avantajları ve dezavantajları nelerdir?
  • 4.3Elektrikli veya Manuel Ayak Masajı?
  • 4.4Maliyeti ne kadar?
  • 4.5Nereden satın alınır?
 • 5Satın Alma Kriteri: Ayak Masajı Modellerini Karşılaştıran Faktörler
  • 5.1Masaj türleri
  • 5.2Masaj yoğunluğu
  • 5.3Kapitone
  • 5.4Ek
Ovmalı Ayak Masaj Aleti Ayak Masaj Aleti Yorumları 2.el ayak masaj aleti
Aprilla Ayak Masaj Aleti Sinbo Ayak Masaj Aleti
Acura
Aprilla
Aresia
Beurer
Cellini
Dopagu
Eragon
Kiwi
Medilix
Medisana
Mobee
Nordmende
Prado
Relax
Sinbo
Thera-Band
Trina
Unaan
Uniden
Vontar

En iyi güzellik hilelerini içeren haftalık bülten

Ortağımız The Hidden Portal’dan ÜCRETSİZ Bültene kaydolun ve güzellik ve kişisel bakım konusunda uzman olun! İçeriği doğrudan e-postanıza alacaksınız. Bu teklif sınırlı ve REVIEWBOX okuyucularına özeldir.şimdi üye Ol* Tek bir tıklama ile istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Birincisi, en önemli

 • Ayak masajı, ayak ağrısı çeken ve masaj terapistlerine gitmeye vakti olmayan veya vakit bulamayan kişiler için idealdir.
 • Farklı masaj türlerini yapabilen manuel ve elektrikli modelleri vardır.
 • Manuel modeller daha uygun fiyatlıyken, elektrikli olanlar daha pahalıdır, ancak daha fazla fayda ve avantaj sunar.

En İyi Ayak Masaj Aletleri: Favorilerimiz

Günün sonunda güzel bir masaj pek çok kişinin hayalidir ve ayak masajı sayesinde istediğiniz zaman ve kimseye bağımlı olmadan yaptırabilirsiniz. Ama iyi bir yatırım yapmak için doğru seçim yapmalısınız ve aşağıdaki listede piyasadaki en iyi modelleri ayırıyoruz ki yanlışa düşmeyesiniz.


Manyetik ayak masajı


Bu ayak masajının 2’si 1 arada işlevi vardır, ayrıca destek görevi görür ve çalışma masalarının altında kullanılabilir. 45 santimetre uzunluğunda, 30 santimetre yüksekliğinde ve kaymaz kauçuklu, su geçirmez bir kaplamaya sahiptir.

Platform, üç seviye eğim ayarına sahiptir ve 360º önden dönüşlü masaj toplarına sahiptir. Ürün ayrıca, hücrelerin oksijenlenmesine ve enerjik olarak yenilenmesine ek olarak, vücuttaki enerji ve manyetik akış dengesini destekleyen “Do-in” terapi noktalarında konumlandırılmış 26 manyetik tablete sahiptir.

Refleksör ayak ve bacak masajı 40w


Yorgun ayakları ve bacakları rahatlatan düzenli hareketler üreten bu masaj modeli, 3 yoğunluk seviyesi ve uzaktan kumanda ile seçilen 4 adet önceden programlanmış masaj seçeneğine sahiptir.

Aynı zamanda refleksoloji ilkelerine dayanır, ayak tabanlarında vücudun tüm bölgelerine olumlu yansıyan belirli noktalara masaj yapar, metabolizmayı ve mikro dolaşımı iyileştirir ve toksinleri yok eder.

Tsuyoi ayak ve baldır masajı


Ortaklık Bağlantısı

Bu masaj aleti, refleksoloji kavramları kullanılarak geliştirilmiştir ve ayakların ve baldırların refleks bölgelerine olumlu etki eden, darbe, yoğurma ve yuvarlama hareketleriyle masaj yapan manyetizma ve kızılötesi alanlara sahiptir.

Ürün, istediğiniz yoğunluk, yön, hız ve alanı uzaktan kumandadan tanımlayabileceğiniz 4 farklı masaj seçeneğine sahiptir. Kan dolaşımını iyileştirir, kas gevşemesini destekler ve iyi olma hissi verir.

Ayak Masaj Aleti Hava Yastığı Ayak Masaj Aleti Supermedy

İnsan dokunuşu masajını simüle eden bir tasarıma sahip bu ürün, ayak tabanları için masaj silindirlerini, sıkıştırma için hava yastıklarını ve bir ısıtma sistemini birleştirir.

Ayak masaj aleti anatomik ve ergonomik bir tasarıma sahip olup, daha hafif veya daha derin olabilen ve araç bilgisayarı tarafından etkinleştirilen farklı masaj programlarına sahiptir.

Satın Alma Rehberi

Anında esenliği teşvik eden bir şey varsa, o da iyi yapılmış bir masajdır. Ağrıyı hafifletme, kas gevşemesini teşvik etme, dolaşımı iyileştirme ve hatta sizi sakinleştirme gücüne sahiptir. Ancak, her zaman her zaman bir masöz bulunmamakta ve bu ihtiyacı karşılamayı amaçlayan ayak masaj aleti yaratılmıştır.

Ürünle ilgileniyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu Satın Alma Rehberinde size bununla ilgili her şeyi göstereceğiz ve okumanın sonunda hangisinin sizin olacağına karar verebileceksiniz, hadi gidelim mi?

Ayak masajı nedir?

Ayak masajı, ayak masajını teşvik etmek amacıyla ortaya çıkmış bir üründür ve bazı modeller baldırlarda da, basit ve her yerde.

Manuel veya elektrikli olabilen, hava yastıkları, titreşimler, silindirler, toplar ve diğer aletlerle masajı yaparken ayakları koşullandırma alanları olan bir üründür.

Masajı refleks terapi, hidroterapi ve renk terapisi teknikleriyle birleştiren ve daha da fazla fayda sağlayan seçenekler var.

Ayak masajının avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Ayak masajına sahip olmanın en büyük avantajı, evden çıkmadan, basit ve kolay bir şekilde masaj yaptırabilmenizdir. Bu sayede yoğun bir iş veya aktivite gününden sonra ağrıyı hafifletmek, rahatlamak ve yavaşlamak mümkündür.

Dolaşım sorunları olanlar için bu cihaz aynı zamanda iyi bir seçenektir, çünkü araçları kan dolaşımını iyileştirebilir.

Bir diğer olumlu yanı ise ofis dahil her yere götürülebilen ve kullanımı daha da kolaylaştıran portatif seçeneklerinin olması.

Öte yandan, değeri yüksek modeller var, ancak yapabileceği masaj sayısı ve profesyonel bir masözün değeri ile karşılaştırıldığında, yatırıma değebilir.Faydaları

 • Her yerde ve her zaman masaj sunar
 • Gevşeme, ağrı kesici ve esenlik hissini teşvik eder
 • taşınabilir
 • Kan dolaşımını iyileştirir

Dezavantajları

 • Değeri yüksek modeller var

Elektrikli mi yoksa manuel ayak masajı mı?

Şu anda piyasada elektrikli ve manuel masaj cihazları var ve hangisini seçeceğiniz tercihinize ve ödemek istediğiniz miktara bağlı.

Manuel ayak masaj cihazları genellikle kullanıcının hareketine göre masajı teşvik eden ahşap veya plastik rulolardan oluşur yani işin %50’si size, %50’si size ait olacaktır.

Bu tür bir ürünün avantajı, daha ucuz, daha küçük olması ve herhangi bir endişe duymadan her yerde kullanılabilmesidir.

Elektrikli masaj aleti ile hiçbir şey yapmanıza gerek yok, sadece oturun ve işi yapmasını bekleyin. Bu seçenekle daha fazla masaj ve yoğunluk hareketi vardır ve bazılarında ısıtma sistemi bile vardır.

Elektrikli masaj cihazlarının sorunu, daha yüksek fiyatlara sahip olma eğiliminde olmaları ve daha büyük olmalarıdır, bu da taşınabilirliği zorlaştırabilir, yalnızca yakındaki prizleri olan yerlerde veya dahili bir pilleri varsa kullanılabilirler.

manuel ayak masajıElektrikli ayak masajı
OperasyonKullanıcının masaj yapmak için ayaklarını hareket ettirmesini gerektirirTamamen yalnız çalışır
Masaj ÇeşitleriGenellikle tek tipFarklı masaj aletleri ve programları vardır.
DezavantajlarıMasajı almak için hareket etmelisinDaha pahalıdır ve çalışması için elektrik veya pil gerekir
Boyutküçük ve hafifGenellikle daha büyük ve daha ağır

Ne kadar?

Ayak masajı fiyatları ile ilgili olarak fiyatta iyi bir değişiklik vardır ve iyi fiyatlı seçenekler ve yüksek değerli diğerleri vardır.
Manuel masaj cihazları, fiyatı düşük olanlardır ve bunlar genellikle 20 R$ civarındadır.

Elektrikli modeller yüksek fiyat marjına sahiptir ve ürünün gerçekleştireceği fonksiyon sayısına göre değişiklik gösterir. Yalnızca titreşimli daha basit seçenekler ortalama 40 R$’dır.

Farklı masaj aletleri ve programlarına sahip daha eksiksiz elektrikli ayak masaj cihazlarının fiyatları 300 R$ ile 1.000 R$ arasında değişen yüksek fiyatlara sahip olabilir.

Nereden Alınır?

Farklı ayak masajı modellerini bulmanın en iyi yolu çevrimiçi. Web sitelerinde, ideal modeli daha ucuza almanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli seçenekler ve çok rekabetçi fiyatlar vardır.

Amazon, Americanas, Mercado Livre, Submarino ve Magazine Luiza gibi çevrimiçi mağazalarda genellikle bu ürün bulunur.

Fiziksel mağazaları tercih ediyorsanız, ortopedi ile ilgili ürünler satan işyerleri, manuel modeller veya hipermarketler olması durumunda çok şey mağazaları aramak idealdir.

Ayrıca Sıralama seçeneklerimiz de satılıktır ve sadece istenilen ürüne tıklanarak satın alınabilir.

Satın Alma Kriterleri: Ayak Masajı Modellerini Karşılaştıran Faktörler

Ayak masaj aletiniz nasıl çalışırsa çalışsın, boş yere para harcamamak için iyi bir seçim yapmak çok önemlidir. Bunun için, ürünleri karşılaştırırken dikkate alınırsa, en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olabilecek bazı özellikler vardır. Onlar:

 • Masaj Türleri
 • masaj yoğunluğu
 • Dolgu malzemesi
 • Ek

Masaj Türleri

Ayak masaj aletinizin yapacağı masaj türleri, elektrikli mi yoksa manuel mi olduğu ile doğrudan ilişkilidir. Kılavuzu seçerseniz, yalnızca bir masaj seçeneği olacağını bilin. Elektrikli otomobiller söz konusu olduğunda, büyük farklılıklar vardır.

Daha basit masajlar yapan modeller varken, diğerleri daha iyi bir sonuç elde etmek için farklı yoğunluklarda ve araç kullanımlarında farklı programlara sahiptir.

İstediğin buysa, bu konuda ne sunduğu konusunda ürünün teknik özelliklerini kontrol etmelisin.

masaj yoğunluğu

Bu, elektrikli ayak masaj cihazları hakkında çok fazla vızıltı oluşturan başka bir faktördür.

Kullanıcıların bazı ürünlerin çok güçlü masaj yaptıklarından rahatsız olduklarından şikayet ettiğini görmek yaygındır, bu ürünün işlevi hakkında tam tersi bir düşünce değil mi?

Bu nedenle, sizinkini satın almadan önce, fırsatınız varsa, önce masajı deneyin. Değilse, kullanıcılar tarafından seçilebilecek farklı yoğunluklara sahip olup olmadığını kontrol edin. Genellikle üç seçenek vardır ve bu şekilde maksimum sizin için çok güçlüyse diğerlerini seçin.Ayaklarda vücudun tüm organlarına karşılık gelen alanların bulunduğu bir harita olduğunu ve üzerinde çalışıldığında onlara fayda sağladığını biliyor muydunuz?

Bu, çeşitli ayak masajlarının yaratılmasında yaygın olarak uygulanan bir teknik olan ayak refleksolojisinin keşfiydi.

Dolgu malzemesi

Genellikle elektrikli ayak masaj cihazlarının plastikten yapılmış bir yapısı vardır, bazılarının uçlarında dolgu veya hava yastıkları vardır ve bazılarında yoktur.

Bu ürün modellerinde ayaklar ayağın içindedir ve dolgu yapılmayanların baldır yanlarına zarar verebileceği şikayetleri vardır. O yüzden buna da dikkat etmekte fayda var.

Ek

Ekstralar, masaj yapanların büyük lütfudur ve en iyi ürünün ne olduğundan şüphe duyanlar için genellikle belirleyici bir faktördür.

Tam olarak çok çeşitli oldukları için, ayak masajı yapanlar, verimliliklerini giderek artırmaya çalışan yardımcı işlevler kazanıyorlar.

Bunun için manyetize alanlara sahip modeller var, diğerleri renk terapisi ile çalışıyor, refleks terapiye dayalı masaj alanları olan seçenekler var.

Ayaklar için özel bir hidromasaj gibi uzaktan kumanda ile çalıştırılanlar ve su ile çalışan olanlar da vardır. Tüm bu eklentilerin faydaları var ve bunlardan herhangi biri sizi daha çok memnun ediyorsa, bunları sunan modellere odaklanmaya değer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı kapanmıyorsa veya kilitlenmiyorsa ve tutmuyorsa, nedeni hem kapı kilidinin b...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesinin elektriği kesildikten sonra sıfırlama gösterge çizgisi çalışmı...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdolabı

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı pratik farkı olan bir cihazdır. Dağıtıcı tarafından salınan su buzdolabına sıza...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs büyütme

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırın . Birçok kadının göğüsleri ile ilgili bir kompleksi vardı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ