Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

En iyi saç düzleştirici kadınlar kulübü

Bu kategorideki en iyi ürünü bulmak kolay değildir ve bu nedenle Ürün Kılavuzları ekibi en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olmak için hem ürün testi hem de araştırma yapmıştır. İçeriğimizdeki linklerden sonra bir şey satın alırsanız komisyon alırız. Aşağıdaki karşılaştırmalı tablo, günümüzde mevcut olan saç düzleştiricilerin ana modelleri ve markalarının hangileri olduğunu göstermektedir. Bu tablo aynı zamanda ihtiyaçlara […]

26 Haziran 2021 - 9:20 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi. A+A-

En iyi saç düzleştirici kadınlar kulübü

Bu kategorideki en iyi ürünü bulmak kolay değildir ve bu nedenle Ürün Kılavuzları ekibi en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olmak için hem ürün testi hem de araştırma yapmıştır. İçeriğimizdeki linklerden sonra bir şey satın alırsanız komisyon alırız.

Aşağıdaki karşılaştırmalı tablo, günümüzde mevcut olan saç düzleştiricilerin ana modelleri ve markalarının hangileri olduğunu göstermektedir. Bu tablo aynı zamanda ihtiyaçlara en uygun satın almanın yapılması ve fiyat-kalite oranı ile karar vermek için çok önemli bir dizi özelliği de içermektedir. en iyi saç düzleştirici yorumları , en iyi saç düzleştirici tarak , en iyi saç düzleştirici markası , en iyi saç düzleştirici tarak yorumları , en iyi saç düzleştirici yorumları 2020 , en iyi saç düzleştirici kadınlar kulübü , saç düzleştirici en iyi marka , saç düzleştirici tarak en iyisi , saç düzleştirici en iyi,

 RESİMİSİMİNCELEME
1.10’danaltın5.0
2.10’danBraun Senso Bakım ST7804.9 İNCELEMEMİZİ OKUYUN
3.10’danPhilips Pro HPS930 / 004.8
4.10’danBaByliss IPro İnce ST387E4.8İNCELEMEMİZİ OKUYUN
5.10’danRemington S95004.7İNCELEMEMİZİ OKUYUN
6.10’danRemington S96004.6
7.10’danBaByliss ST330E4.5
8.10’danRemington S35004.5İNCELEMEMİZİ OKUYUN
9.10’danRowenta Optiliss Elite SF-31224.4İNCELEMEMİZİ OKUYUN
10.10’danPhilips HP8321 / 004.2

Saç düzleştirici almanız gerekiyor ve bunun imkansız bir iş gibi göründüğünü fark ettiniz mi? Bugün piyasada bulunan etkileyici sayıda model sizi şaşırttı mı? Kutunun arkasındaki teknik özellikler yabancı bir dilde yazılmış gibi mi görünüyor? Bu sorular mevcut durumunuza çok benziyorsa, çevrimiçi alışveriş rehberimize tekrar hoş geldiniz.

Satın alma kılavuzumuza hoş geldiniz: 2020’de hangi saç düzleştirici satın alınır ? Piyasadaki en iyi saç düzleştiricinin hangisi olduğunu öğrenin. Fiyatları, modelleri, markaları karşılaştırın ve ihtiyaçlarınıza göre satın alabilmeniz için önerilerimizi okuyun.

Saç düzleştirici nedir?

Esasen bir saç düzleştiricidir. Sade ve rahat bir tasarıma sahiptir. Düzleştiricinin plakaları elektrikle ısıtılır ve pürüzsüz ve kusursuz bir saç modeli için saçtaki tüm nemin alınmasını sağlar. Elbette bunun malzemesi ve tasarımı değişkendir, ancak tüm plakalar aynı işlevi yerine getirir.

Daha sonra bu ürün, özellikleri, avantajları, dezavantajları, markaları, malzemeleri, kullanılabilirliği vb. hakkında ayrıntılı olarak konuşacağız.

Plakaların malzemesinin kalitesi, özellikle birkaç vuruşta pürüzsüz, parlak ve muhteşem saçlar elde etmek istiyorsak çok önemli bir husustur.

En iyi saç düzleştirici nedir?

Kadınlar için saçlarını pürüzsüz ve dolaşmayan tutmak bir tedaviden çok bir zorunluluktur. Her zaman daha profesyonel bir görünüme sahip düz saçlar ve her gün kullanımı kolay. Anneler, eşler, profesyoneller, arkadaşlar vb. olarak hangi rolü oynarlarsa oynasınlar, her gün tamamlanması gereken yüzlerce görev vardır ve aynanın karşısında hazırlanmak için çok az zaman vardır.

Saç düzleştirme yeni bir uygulama değil, 1800’lü yıllardan geliyor. Ve ütünün ortaya çıkmasıyla binlerce kadın, istedikleri profesyonel sonuca ulaşmak için bu aleti kullanmaya başladı. Elbette sonuçlar beklendiği gibi olmadı. Ütüyü saçta çalıştırmak için kendinizi rahatsız edici pozisyonlara sokmanız gerekiyordu, yanıklar çok sık oluyordu ve bu tip ütünün ısısı saçın uçtan uca zarar vermesine neden oluyordu.

Neyse ki, geçen yüzyılın ortalarında saç düzleştiriciler ortaya çıkmaya başladı (örn: titanyum saç düzleştirici , seramik saç düzleştirici vb.). Doğal ve elektriklenmeyen bir stil elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihazlar sadece rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda saçı çok yumuşak bırakır ve zarar vermez.

Bugün piyasada sayısız model ve marka bulunmaktadır. Tüm plakalar iyi kalitede değildir ve fiyat bazen bir ürünün diğerinden daha iyi olup olmadığına karar vermek için yeterli değildir.

Bu kılavuzda konuyla ilgili pratik ve ilgili bilgiler bulacaksınız. Sağlanan veriler, uzmanlarımızın görüşlerine ve yüzlerce kullanıcının yorumlarına dayanmaktadır. Amaç, saç düzleştiricileri karşılaştırmanıza yardımcı olmak ve satın alma sürecini kolaylaştırmaktır.

Hadi başlayalım!…

Benim için en iyi saç düzleştirici nedir?

Piyasada bulunan devasa model çeşitliliğini düşünürken kendinize sorduğunuz ilk sorunun bu olduğundan eminiz. Ancak başarılı bir satın almanın anahtarı, düzleştiricinin saç tipinize göre seçilmesi gerektiğini bilmektir. Buradaki fikir, ihtiyacınız olan şeye mükemmel uyum sağlayan bir model elde etmektir.

Binlerce iyi ve ucuz saç düzleştirici modeli var, sadece fiyatına ve markasına bakarsanız çıldırırsınız. Görüyorsunuz … bazı düzleştiriciler daha kalın saçlar için, diğerleri ise ısının kalıcı etkilerinden zarar görmemek için ekstra korumaya ihtiyaç duyan daha ince saçlar için tasarlanmıştır.

Saç düzleştirici nasıl çalışır?

Ütülerden bahsetmeye devam etmeden önce saçın nasıl oluştuğunu hatırlamakta fayda var ki bu cihazların nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilelim.

Pilosebase folikül, saçın büyüdüğü organdır. Bu, sırayla, bir dermal papilla ve bir saç ampulünden oluşur.

Saçın her gün taradığımız kısmı keratin hücrelerinden oluşur. Telin yapısını sağlam tutmak için üç tip bağlantı gereklidir:

Disülfür bağları. Kükürt atomları arasında ısıya duyarlı geçici köprülerdir ve levhanın sıcak levhaları ile temas ettiklerinde çok kolay kırılabilir veya deforme olabilirler. Bu, düzleştiricileri kullanırken saçın şeklinin neden değiştiğini açıklar.

Hidrojen bağları ve tuz köprüleri. İkincisi, bir asit ve bir baz arasında oluşturulur. Banyo yaparken veya suyla temas ettiğinde köprüler kırılır. Saç kuruduğunda tekrar oluşur ve döngü yeniden başlar.

Saç düzleştirici satın almak gerekli mi?

Resmi en iyi kapak mektubu olarak gören bir dünyada. Temiz, modern ve profesyonel bir görünüme sahip olmak, bir arada yaşamanın ve işte başarının temel kuralıdır. Düzleştiriciler hem erkekler hem de kadınlar için birçok avantaj sunar. Sonra, bazılarından bahsedeceğiz:

 1. Küçük saç düzleştiriciler sadece düzleştirmez . Enstrümanın tekniğine ve boyutuna bağlı olarak, çok az bir çabayla çok çeşitli stil ve saç stilleri elde etmek mümkündür.
 2. Güzellik salonunda tasarruf edin . Günümüzde video eğitimleri ve programlar çok moda – Kendin yapmayı öğren! -. Evde ucuz bir saç düzleştiriciye sahip olarak kuaförde yüzlerce Euro tasarruf edebilirsiniz. Sadece biraz sabırlı olmanız ve pratik yapmanız gerekiyor
 3. Çeşit . Hem profesyoneller hem de profesyonel olmayanlar tarafından en iyi bilinen ve en çok kullanılan güzellik makalelerinden biridir. 50 yılda piyasa, fiyat, kalite, tasarım, boyut ve diğer özel niteliklere göre değişen yüzlerce marka ve modelle dolup taştı.
 4. Dayanıklılık . Saç düzleştirici, değiştirilmesi gerekmeden yıllarca kullanılabilecek bir ürün olduğu düşünüldüğünde akıllıca bir satın almadır.

Hangi demir satın alınır? Dikkate alınması gereken özellikler

Saç düzleştirici çeşitleri

Plakaların malzemesi muhtemelen bir saç düzleştirici satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli husustur . Plakalar saçla doğrudan temas halinde olduğundan ve bazı malzemeler lifler üzerinde büyük strese neden olabilir. Çoğu kullanıcı , piyasada en yaygın olan seramik plakaları ve titanyum saç düzleştiricileri tercih eder . Bununla birlikte, daha az popüler olmasına rağmen , aynı derecede etkili olan başka modeller de var . Aşağıda hepsinden bahsedeceğiz.

Seramik plakalar : En yaygın plaka türüdür. Saça kötü davranmazlar ve tüm yüzeyi eşit şekilde ısıtırlar. Özel tasarım özelliklerine sahip daha gelişmiş modeller, profesyonel saç düzleştiriciler kadar pahalı olabilse de, aynı zamanda en ucuz olanlardır.

Titanyum levhalar : Güçlü ve dayanıklıdırlar. Çok uzun veya kalın saçlar için mükemmeldirler, çünkü diğerlerinden daha hafiftirler ve seramik plakalarla aynı faydaları ve sonuçları sağlarlar.

Turmalin plakalar : Gelişmiş bir modeldir ve ayrıca pahalıdır. Sonuçları olağanüstü, daha parlak ve sağlıklı saçlar bırakır. Isı tekniği saçı doğrudan etkilemez ve daha kısa sürede profesyonel bir düzleştirme elde etmenizi sağlar.

Düzleştiriciler : Bu düzleştiricilerin şekli tamamen farklıdır, saçları düzleştirmek için bir tür dönen silindirik yapı olarak çalışırlar.

Mini düz saç düzleştiriciler : Adından da anlaşılacağı gibi, çantanızda veya seyahat çantanızda taşımak için ideal olan küçük düzleştiricilerdir. Rötuşlar veya küçük işler için çok kullanışlıdırlar.

Sıcaklık

Tüm saçlar aynı sıcaklıklara dayanmaz. Genel bir kural olarak, ince, kırılgan ve/veya kimyasallarla işlem görmüş saçların ısıya karşı daha az toleransı vardır. Bakire ve kalın saçlar, şeklini değiştirmek için daha yüksek sıcaklıklar gerektirir.

İnce saçlar (≤ 160 ° C). Ütünün türünden bağımsız olarak, bir sıcaklık regülatörüne sahip olmalıdır. İnce tüyler neredeyse her zaman zayıftır ve kolayca yanmaya meyillidir.

Normal saçlar (160 ° ile 190 ° C arası). Bu durumda, bir sıcaklık kontrolü her zaman gerekli değildir. Saçlar boyanmış olsa da, gözenekli liflere zarar vermemek için daha az ısı uygulaması gerektiğinden regülatörlü bir düzleştirici satın almanız tavsiye edilir.

Kalın saçlar (180° ile 200°C arasında). Çoğu ütü 230°C sıcaklığa ulaşır, ancak kalın, kıvırcık veya dalgalı saçlar için bile 200°C’yi aşması tavsiye edilmez.

Genel tavsiye, saçınızı tamamen kurutmanız ve bir tür ısı koruma spreyi kullanmanızdır. Kırılma ve tazelik ve genç görünüm kaybını önlemek için saçlar da nemli tutulmalıdır.

Tasarım

Kullanıma bağlı olarak, düz ve geniş bir demir veya ortalama veya dar boyutta yuvarlak kenarlı bir demir satın almak daha iyi olacaktır, ikincisi saç kilidine çok iyi uyum sağlar ve düzeltmek, kıvırmak veya dalgalandırmak için kullanılır.

Aynı şekilde, yele tipi (kalınlık ve uzunluk) plakaların boyutunu etkiler. Daha büyük olanlar kalın saçlar için iyi çalışır ve daha ince olanlar ince ve narin saçlar için mükemmeldir.

Temel olarak 2 tip levha vardır : Sabit olanlar (geniş, orta kalınlıkta, mini levhalar ve yüzer) ve devirmeli olanlar.

saç düzleştirici fiyatları

Satışa sunulan model kadar fiyat vardır. Tipik olarak, daha pahalı plakaların bir dizi özel özelliği vardır, daha kalitelidir, daha verimli ve kullanımı daha rahattır. Fiyat aralığı, 20 EUR civarında çok ucuz plakalardan, corioliss C1 veya C3 plaka gibi birkaç yüz Euro’ya mal olan modellere kadar uzanmaktadır .

Ek özellikler

Kaplama, kontroller ( ısı düzenleyici dahil ), kilit düğmesi, uzun döner kablo, soğuk dokunuşlu uçlar, asma halkası, otomatik kapanma, ısıtma ve soğutma süresi, seyahat çantası.

Piyasadaki en iyi saç düzleştiriciler hangileridir? Seçiminize yardımcı olmak için küçük bir liste hazırladık. Bakalım!…

2020’de satın alınacak en iyi saç düzleştiriciler

Braun Senso Care ST780 İnceleme

İkonik İspanyol elektronik ürün üreticisi Braun, 2020 yılının en iyi saç düzleştiricisini sunar . Bu model, kelimenin tam anlamıyla akıllı bir ütüdür, çünkü ütü plakaları, saçın tipini ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlamak için periyodik olarak tarayan bir dizi sensör içerir. ısı derecesi ve her zaman mükemmel bir düzleştirme elde edin ve aynı zamanda çok yüksek sıcaklıklara aşırı maruz kalmanın saça verdiği zararı önleyin.

Sensörleri sayesinde bu saç düzleştirici aynı zamanda 3 kullanıcıya kadar olan bilgileri hafızasında saklama özelliğine sahiptir. Bu işlev, birkaç saniye içinde her zaman kusursuz bir saç modeli elde etmek için sıcaklık, hız, saç tipi ve nem açısından tercihleri ​​kaydetmenize olanak tanır.

Havalı uçlu tasarım, saç stilinizi istediğiniz zaman sadece birkaç dakika içinde değiştirme şansı verir – düz, dalgalı veya kıvırcık saç arasından seçim yapın.

Plakalar saf seramikten yapılmıştır – kaplama değil – üreticinin “yıkılmaz” olarak sınıflandırdığı ile aynıdır. Eh, imha testini yapmıyoruz, ancak plakaların yüksek kaliteli malzemesinin aşınma ve yıpranma olmadan uzun süre dayanıklılığı garanti ettiğini garanti edebiliriz.

Bu model ayrıca çok düz saçlarda bukleleri tanımlamaya yardımcı olan ve onu çok yönlü bir ütü yapan ek bir işleve sahiptir.

Avantaj:

 • Saç tipine göre sıcaklık seviyesini koruyan termal sensörler
 • Asi saçları kıvırma, dalgalandırma veya düzleştirme işlevi
 • LCD dijital ekran
 • Kullanıcı tercihlerini kaydetmek için bellek
 • Aşınmaya ve darbelere karşı ultra dayanıklı saf seramik plakalar

Dezavantajları:

 • Sadece siyah olarak satılmaktadır

BaByliss IPro Slim ST387E İnceleme

BaByliss markası bu kez, saç teli üzerinde sabit basınç sağlayan yüzer plakalarının ıslak ve kuru teknolojisi sayesinde ıslak ve kuru saçların profesyonel düzleştirilmesi için BaByliss IPro Slim ST387E düzleştirici modelini bize getiriyor.

Akıllı seramik teknolojisi, tüm yüzey üzerinde daha iyi bir kayma sağlayarak anında ısıtma ve ısının plakalar (ebatlar: 2,4 x 1,2 cm) boyunca homojen dağılımını sağlar.

Dijital ekrandaki kontrolleri kullanarak ısı miktarını değiştirebilirsiniz; sıcaklık seçici, her biri farklı saç dokularında (bakire, renkli, ince, yanmış vb.) farklı hareket eden 6 farklı konumu yönetir.

İki tip düzleştirme vardır. Yoğunluğu en yüksek olanı seçmek için 235 °C’ye ulaşan «Yoğun» düğmesine basın. Aksi takdirde, «koruma» düğmesi seçilerek sıcaklık şu değerlerden herhangi biri arasında ayarlanabilir: 140 °, 160 °, 180 ° ve 200 °.

Ütü, durulamaya gerek kalmadan saçın statik elektriğini nötralize ederek ve saç ürünlerinin faydalarını pekiştirerek iyonik işlevi sağlar, saçı daha parlak, ipeksi ve kabarmadan bırakır.

Bir diğer eşit derecede önemli nokta ise saç modeli sırasında makinenin dönme hareketlerini kolaylaştıran dönen kablo; ısıya dayanıklı mat ve üç yıl garanti

En kaliteli malzemelerle üretilen Diamond Ceramic teknolojisine sahip plakalar daha yumuşak ve daha dayanıklıdır. Saça daha fazla parlaklık ve koruma sağlamak için zenginleştirilmiştir. Parlatma işlemi, plakadan geçişi iyileştirmek için mineral alaşım ve cilalar bu modelde en çok öne çıkan özelliklerden bazıları.

Avantaj:

 • Ekstra uzun tabaklar
 • Islak ve Kuru sistem
 • Ek güvenlik için otomatik kapanma işlevi

Dezavantajları:

 • Dışarısı çabuk ısınır

Remington S 9500 İnci İnceleme

Bu ürünü birkaç nedenden dolayı en iyi saç düzleştirici seçimimize dahil etmek istedik: birincisi, ev ve profesyonel kullanım için performans ile uygun fiyat alternatifi sunuyor ve ayrıca Remington’un tüm ürünlerinde sunduğu kalite ve dayanıklılık desteği nedeniyle. hat.

Bu Remington düzleştirici, ısının tüm yüzeye eşit bir şekilde yayılmasını sağlayan ve saça zarar vermeden pürüzsüz, uzun ömürlü bir düzleştirme elde etmeye yardımcı olan son teknoloji güçlendirilmiş inci seramik plakalara sahiptir. Diğer bir avantaj, yıllar boyunca maksimum dayanıklılığı garanti eden 110 mm kalınlığındaki plakaların büyük direncidir. Malzemesinin güç seviyesi ile kombinasyonu, özellikle çalışması daha zor olan kıvırcık saçlar olmak üzere çeşitli saç tipleri üzerinde çalışmayı uygun hale getirir. Birkaç saniyede maksimum 235º sıcaklığa ulaşma özelliğine sahiptir, bu nedenle saçınızı düzleştirmeniz bundan sonra uzun sürmeyecektir.

Tasarımı çok modern ve işlevseldir: rahat ve hafiftir, ayarlanan sıcaklık seviyesini gösteren bir LCD ekrana sahiptir. Ütünün yan tarafında neredeyse görünmez kontrol düğmeleri vardır.

Avantaj:

 • Plakaların kaplaması %100 yüksek kaliteli seramikten yapılmıştır.
 • Aşınma ve yıpranma olmadan uzun dayanıklılık
 • 3 metre uzunluğunda döner kablo
 • Çok çabuk ısınır. Açıldıktan sonra kullanıma hazır olması sadece 30 saniye sürebilir
 • Isı seviyesini gösteren dijital LCD ekran
 • Pratik bir ısıya dayanıklı taşıma çantası içerir

Dezavantajları:

 • Kısa menzilli plakalar çok uzun saçlarda çalışmak için yetersiz olabilir

Remington S3500 İnceleme

Remington marka S3500 saç düzleştirici sadece saçı düzleştirmekle kalmaz, aynı zamanda ürünün tekrar tekrar kullanılmasına karşı da korur.

Diğer geleneksel seramik malalardan farklı olarak bu model, seramik ısıtma sistemi sayesinde dört kata kadar daha fazla koruma ve daha az statik elektrik sağlar.

Muhteşem siyah renkte gelir ve ekstra uzun 1,10 cm turmalin ve seramik plakalardan yapılmıştır; Profesyonel bir tonla Japon veya Brezilya tarzı düzleştiriciler için idealdir.

Sap üzerinde bulunan ayar çarkı saçın cinsine göre sıcaklığı kontrol etmek ve değiştirmek için kullanılır, önerilen değerler 150°C ile 230°C arasındadır. (Daha iyi tavsiye ve saç bakımı için kullanım kılavuzuna bakınız).

LCD ekranı, dijital kontrolü veya önceden seçilmiş sıcaklık değerleri yoktur.

Açtığınızda 100°C’ye ulaşması sadece 15 saniye sürüyor, zamanın kısıtlı olduğu durumlar için fena değil. Ek olarak, 60 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik kapanma sistemi ve istenen sıcaklığı gösteren bir ışık içerir.

Ucuz bir model olduğu için seramik çok kaliteli değil; bununla birlikte, kuru veya ciddi şekilde hasar görmüş saçların durumunu optimize etmeye yardımcı olan bir turmalin kaplamaya sahiptir.

1,8 m uzunluğundaki döner kablosu, bir kişinin daha karmaşık saç stilleri yaratması için ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar.

Kutu ayrıca, uzun geziler sırasında iyi kullanılabilecek saklama ve koruma için yüksek sıcaklığa dayanıklı bir çanta içerir.

Ütüyle işiniz bittiğinde, kapatmanız ve kutusunda saklamanız yeterlidir. Güvenlik için, Remington S3500 otomatik kapanma (kilit) ve kapatma cihazı (60 dakikada) ile birlikte gelir.

Avantaj:

 • Ekstra uzun tabaklar
 • evrensel voltaj
 • Daha fazla koruma

Dezavantajları:

 • Azaltılmış plaka alanı

Rowenta Optiliss Elite SF-3122 İnceleme

Rowenta piyasada iyi ve ucuz bir saç düzleştirici sunuyor, bu kadar çok para yatırmanıza gerek olmayan orta sınıf bir ürün arıyorsanız muhtemelen en iyi satın alma seçeneğiniz.

Başlangıç ​​olarak, Rowenta size kesin bir kalite garantisi veriyor, bu nedenle zaten kötü bir ürün almayacağınızı biliyorsunuz, o zaman oldukça çekici bazı teknik özelliklerimiz var (50 € ‘dan daha pahalı bir saç düzleştiricisine benzer). Düzleştiricinin plakaları, saçınızı ısıya maruz bırakırken sağlığını korumaya yardımcı olan bir turmalin ve keratin kaplama içerir, bu sayede her kullanımdan sonra parlak ve sağlıklı saçlarda mükemmel bir saç modeli elde edersiniz.

Bu demir de oldukça güçlüdür. Maksimum 230ºC sıcaklığa ulaşabilir ve saç stili boyunca ısıyı önerilen seviyelerde tutan düzenli bir sıcaklık ayarlama işlevine sahiptir. Güç verildikten sonra sadece 60 saniye içinde maksimum sıcaklığına ulaşabilir. Ayrıca manuel sıcaklık regülatörü vardır.

Tasarımı kompakt ve kullanımı çok rahat, plakalar sadece 2,5 santimetre kalınlığında, bu da kıvırcık saç modellerinde daha iyi sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor. Kazara yanmaları önlemek için bir güvenlik kilidi içerir.

Avantaj:

 • Keratin Turmalin Kaplamalı Plaka Teknolojisi, saçınızı uygulanan ısının neden olduğu hasarlardan korumaya yardımcı olur.
 • Sabit sıcaklık dereceleme fonksiyonu.
 • Alt plaka yüzüyor.
 • Güvenlik kilit sistemi.
 • 230ºC’ye kadar maksimum sıcaklık.

Dezavantajları:

 • Plakalar, belirli saç stilleri için çok kısa ve çok dar olabilir.
 • Plakalar düşmelere veya darbelere karşı dayanıklı değildir.

Saygıdeğer sözler

Remington Keratin Terapi S 8590 İnceleme

İyi saç düzleştiriciler arasında arıyorsak , bu yeni Remington modelini eklemeden geçemeyiz. Keratin Therapy Düzleştirici, saçı hasara karşı korumak için ileri teknoloji sunması ile öne çıkıyor.Nasıl çalışır? Basit: Sert seramik plakalar, saçınızı ısının etkilerine karşı daha uzun süre korumaya yardımcı olan bir keratin kaplama ile kaplanmıştır. Üreticiye göre, bu modelin kullanılması, piyasada bulunan diğer Remington modellerine kıyasla %56’ya kadar daha etkili saç koruması sağlayabilir.

Saça karşı aynı koruma dalgasında, bu model ayrıca, saç için çok yoğun bir ısıya maruz kaldığını hissettiğinde ütünün otomatik olarak kapanmasına neden olan ısıya karşı bir koruma sensörü içerir. Bu kadar dikkatli olmasına rağmen, 230ºC’ye kadar sıcaklıklara ulaşılmasına izin verdiği için oldukça güçlü bir modeldir. Bu model ayrıca, ütünün birkaç saniye içinde maksimum seviyeye ulaşmasını sağlayan bir turbo çalışma fonksiyonuna sahiptir.

Tasarım güzel ve çok zarif: Uzaktan kumandada bulunan kontrol panelinde mavi LED aydınlatmanın yanı sıra ayarlanan ısı seviyesini gösteren pratik bir dijital ekrana sahiptir. Satın alma, pratik bir ısıya dayanıklı çanta içerir.

Avantaj:

 • LED aydınlatmalı çok şık tasarım
 • Turbo işlevi: Ütü, yaklaşık 20 saniyede sıfırdan maksimum sıcaklığa kadar ısınır
 • LED dijital ekran
 • Güvenlik kilidi işlevi
 • Saçı korumak için otomatik kapanma işlevi
 • Keratin kaplama, saçınızın ısı hasarına karşı %56’ya kadar daha fazla bakım yapmasına yardımcı olur

Dezavantajları:

 • Kıvırcık veya çok zor saçlarda çalışmak için en çok önerilen model değildir.

KIPOZI GD-EU137 İnceleme

KIPOZI markasının GD-EU137 profesyonel saç düzleştiricisi özellikle kuru veya hafif nemli saçlar için uygundur ve çekici altın rengiyle dikkat çeker.

2.5 cm nano-titanyum plakaların tasarımı, eşit bir ısı dağılımını garanti eder, saçı daha ipeksi ve parlak bırakır, böylece dijital kontrol aracılığıyla LCD ekranını kullanarak Brezilya veya Japon düzleştirmesini kabarmadan gösterebilirsiniz.

Ütü sıcaklığı 80°C – 230°C arasında değişir ve manuel olarak ayarlanabilir. Bu ekipman, saç tipine göre önceden seçilmiş üç sıcaklık seviyesi ile birlikte sunulsa da; sadece «P» düğmesine basın. Sıcaklık değerleri şu şekilde dağıtılır: Kırılgan saçlar için 140°C, yıpranmış veya boyanmış 180°C ve sağlıklı 210°C.

30-180 dakika arasında sıcaklık kontrolü ile otomatik kapanma özelliği sayesinde ütüyü açık bıraktıysanız endişelenmenize gerek yok. Bu değerleri ayarlamak için «+» veya «-« düğmelerine basmanız yeterlidir.

KIPOZI malası, seyahat veya toplantılar için idealdir. Hafiftir ve herhangi bir yere asmak için bir kanca ile birlikte gelir. Ayrıca çift voltaj ile çalıştığı için uygun adaptör ile her yere kolaylıkla bağlanabilir. 2,5 m uzunluğundaki döner kablo, daha fazla esneklik ve hareket kabiliyeti sağlar.

Ütüyü çocuklardan, sudan mümkün olduğunca uzak tutmak ve iş bittiğinde bağlantısını kesmeyi unutmamak çok önemlidir. Daha fazla fayda elde etmek ve ütüyü mükemmel durumda tutmak için kullanım kılavuzuna bakın.

Şirket ayrıca sorular veya talepler için bir müşteri hizmeti sunar ve nihayetinde satın alma parasını iade etme sözü verir.

Avantaj:

 • İyi fiyat-kalite oranı
 • Bir seyahat çantası içerir
 • Ekstra uzun kablo

Dezavantajları:

 • biraz fazla ısınıyor

Corioliss C2 Yumuşak Dokunuş İncelemesi

Şüphesiz bu, 2020 yılının en iyi saç düzleştiricilerinden biri ve onu listemizden çıkaramadık. Corioliss, her türlü saçla başa çıkmaya uygun hale getiren 11 santimetre uzunluğunda katı titanyum plakalar sunması ile öne çıkan üst düzey bir model sunar.

Titanyum, seramikten çok daha pürüzsüz olma avantajını sunar, bu nedenle saçla temas halinde (düz veya kıvırcık) daha kolay kayar ve düzleştirme işini daha hızlı ve kolay hale getirir. Bu saç düzleştirici hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir, bu sayede sadece 10 saniyede 210ºC’ye kadar sıcaklıklara ulaşabilir, bu fonksiyonun avantajı, ütünün ısınmasını beklemeden (kesinlikle) saçınızı ütüleyebilmenizdir. Eskiden yapardın).

Bu modelin yıldız yeniliği sadece üstün performansı ve uzun dayanıklılığı değil. Titanyum plakalar ayrıca saçta bulunan her türlü bakteriyi ortadan kaldırmaktan sorumlu olan süper gelişmiş bir gümüş nanopartikül teknolojisi içerir.

Beklendiği gibi, aynı zamanda, ütülendikten sonra saçınızı daha yumuşak, daha parlak ve daha ipeksi bırakan kızılötesi ısı üretmek için negatif iyon emisyon sistemine sahiptir.

Avantaj:

 • Daha fazla erişim elde etmeye ve daha kalın saçları düzleştirmeye yardımcı olan 11 santimetre plakalar
 • Katı titanyumdan yapılmış plakalar
 • Dahili akıllı sıcaklık kontrol sensörleri
 • Hızlı ısıtma – 10 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır
 • Negatif iyon sistemi sayesinde elektriklenmeyi ve statikliği ortadan kaldırın

Dezavantajları:

 • Yatırıma değdiğini düşünmemize rağmen diğer modellere göre pahalı bir ürün.

GHD Altın V GX-Q21718MKVPUK İnceleme

Good Hair Day, tüm saç tipleri için önerilen profesyonel düzleştirme için Gold V ütüyü sunar. Listemizdeki en pahalı modeldir, ancak belki de en verimli ve en iyi sonuçları veren modeldir.

Avrupa fişi ile çekici bir mor renkte gelir. Ütünün şekli ve boyutu, birçok stil ve saç modeli oluşturmayı mümkün kılar. Profesyonel ve modern bir görünüm sağlayan dalgaların, buklelerin veya tipik düzleştirmenin oluşturulmasını kolaylaştırmak için yuvarlak seramik plaka teknolojisini kullanır.

Sadece 30 saniyede ısınır, işten veya randevuya hazırlanmak için fazla zamanı olmayanlar için mükemmeldir.

Ek güvenlik için, otomatik uyku modu, bilgisayarın 30 dakika işlem yapılmadığında kapanmasını sağlar.

Şekillendirme için en uygun sıcaklık 185°C’dir. Ancak bu değer kullanıcı tercihlerine göre manuel olarak ayarlanabilmektedir.

Ergonomik ve kompakt tasarımı ile hafif bir eşyadır, rahatsızlık yaratmadığı için geziler ve iş toplantıları için idealdir. Doğru adaptör ile dünyanın her yerine bağlanabilir.

Rahat, yönetilebilir ve çok esnektir; 2,7 m uzunluğundaki 360° dönebilen kordon sayesinde, profesyonel, ultra parlak bir kaplama ile çok çeşitli saç stilleri ve stiller oluşturulabilir.

Piyasadaki diğer profesyonel düzleştirme ütülerinden farklı olarak, belirli saç tipleri için (hasarlı, düz veya sağlıklı) dijital kontrollü ve önceden seçilmiş değerlere sahip bir LCD ekrana sahip değildir.

Son olarak, tarzınızı değiştirmek her zaman canlandırıcıdır. Ancak en önemli şey doğru şampuan, saç kremi ve koruyucu sprey kullanarak sağlıklı ve korunmuş saçlara sahip olmaktır.

Avantaj:

 • Otomatik uyku modu
 • Hızlı ısınma süresi.
 • Tüm saç tipleri için uygun.
 • evrensel voltaj

Dezavantajları:

 • Azaltılmış plaka alanı

KIPOZI BK-EU139 İnceleme

KIPOZI markası bu kez bize kuru veya hafif nemli saçlar için ideal olan KIPOZI profesyonel saç düzleştiricisini sunuyor.

Düzleştirme sırasında eşit ısı dağılımı sağlayan nano-titanyum plakalardan yapılmıştır.

LCD ekranlı ve dijital kontrollü tasarımı, “P” düğmesine basit bir basışla sıcaklığı saç tipine göre ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin: Kırılgan saçlar için 140°C; lekeli veya hasarlı 180 ° C; ve tamamen sağlıklı saçlar 210°C. Farklı bir sıcaklıkla çalışmak istiyorsanız 80°C ile 230°C arasında bir değer seçmeniz yeterli.

Bu model, güvenliğiniz için gerekli olan otomatik kapanma işlevini ve akıllı bir sıcaklık kontrol sistemini içerir.

Ayrıca 4,5 cm’lik plakaları, geleneksel karışıklıklar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan şekillendirme için daha büyük bir yüzey sağlar. Ergonomik ısıya dayanıklı tutamak ile birlikte plakaların boyutu, çalışmayı daha hızlı hale getirir.

KIPOZI yassı demirin yuvarlatılmış kenarlı tasarımı, her gün taze görünmek için daha iyi bir yüzey ve doğal parlaklık ile dalgalar ve patlamalar oluşturmayı kolaylaştırır.

Çift voltajla çalıştıkları için evin dışındaki geziler veya rötuşlar için mükemmeldirler; sadece uygun fişi veya adaptörü kullanın.

2,5 m dönebilen kablosu dolaşmaz ve çok fazla hareket kabiliyeti sağlar. Ek olarak, paket geziler, toplantılar ve daha fazlası için kadife bir çanta içerir; talimatları içeren bir kılavuz; ve garanti belgesi.

Öneriler:

Ütüyü çocuklardan uzak tutun ve iş bittiğinde fişini çekin.

Saçınıza her zaman sağlıklı ve çekici tutmak için ihtiyaç duyduğu bakım ve tedaviyi verin. Ve böylece saç düzleştiricimiz ile yeni saç stilleri ve teknikleri deneyimleyebilmek.

Avantaj:

 • Kilit tuşu
 • Fiyat

Dezavantajları:

 • Düğme konumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı kapanmıyorsa veya kilitlenmiyorsa ve tutmuyorsa, nedeni hem kapı kilidinin b...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesinin elektriği kesildikten sonra sıfırlama gösterge çizgisi çalışmı...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdolabı

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı pratik farkı olan bir cihazdır. Dağıtıcı tarafından salınan su buzdolabına sıza...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs büyütme

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırın . Birçok kadının göğüsleri ile ilgili bir kompleksi vardı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ