Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

Gmail kurtarma e postası değiştirme

Mobil değiştirirken Google Authenticator nasıl kurtarılır Şüphesiz, Google Authenticator, şifreleri kaydetmek ve cep telefonumuzu güvende tutmak için en etkili yazılımlardan biridir. Sorun, google authenticator kurtarma cihazları değiştirirken veya uygulamayı yeniden yüklerken ve erişimini unuturken ortaya çıkar. Bu durumlarda Google Authenticator nasıl kurtarılır? Bugün TuAppPara’da Google Authenticator hesabını kurtarmak için en iyi yöntemleri ve çözümleri açıklıyoruz . Cep telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlardan ve […]

23 Ağustos 2021 - 10:09 'de eklendi ve 98 kez görüntülendi. A+A-

Gmail kurtarma e postası değiştirme

Mobil değiştirirken Google Authenticator nasıl kurtarılır

Şüphesiz, Google Authenticator, şifreleri kaydetmek ve cep telefonumuzu güvende tutmak için en etkili yazılımlardan biridir. Sorun, google authenticator kurtarma cihazları değiştirirken veya uygulamayı yeniden yüklerken ve erişimini unuturken ortaya çıkar. Bu durumlarda Google Authenticator nasıl kurtarılır?

Bugün TuAppPara’da Google Authenticator hesabını kurtarmak için en iyi yöntemleri ve çözümleri açıklıyoruz Cep telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehditlerden korumaya devam etmek için 2021’de çalışan tüm prosedürler.

Bunun için uzmanlarımız , uygulama anahtarlarının ve şifrelerinin nasıl hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kurtarılacağı konusunda oldukça pratik bir rehber hazırladı .

İlgilenir misiniz? Sadece birkaç adımda okumaya devam edin ve Google Authenticator’a tekrar erişin .

Adım adım Google Authenticator nasıl kurtarılır

Her şeyden önce, umutsuzluğa kapılmayın. Ve bu güçlü kimlik doğrulayıcının parolalarını kurtarmanın farklı yolları vardır. Söz konusu hesabın kullanıcısı ve yasal sahibi olduğunuzu doğrulamak için gerekli bir süreç olduğunu unutmayın. Bu nedenle, Google bilgi konusunda biraz seçici ve seçici olacaktır.

Ardından, bazı sıfırlama yöntemlerine bakalım.

Gizli anahtarınız veya QR kodunuzla Google Authenticator’ı kurtarın

Google Authenticator hesabınızı kurtarmanın en hızlı yollarından biri, bir QR kodu veya gizli anahtar kullanmaktır. Uygulamayı ilk kez kullandığınızda Google size bu 16 karakterlik numarayı verir. Gerçek şu ki, cep telefonunuzu kaybederseniz veya uygulamayı tekrar yüklerseniz, platforma yeniden erişiminizi yeniden kazanmak için elinizde bulundurmanız gerekir. İzlenecek adımlar şunlardır:

 1. Google Authenticator’ı ilk kez kullandığınızda, Google hesabınızın “Güvenlik” bölümüne gidin ve “İki Adımlı Doğrulama” yı tıklayın .
 2. Ekranda göreceğiniz QR kodunu tarayın . Bir ekran görüntüsü almanızı ve güvenli bir yerde saklamanızı öneririz.
 3. Sonra gizli anahtarı göreceksiniz . Onu da bir yere yazın ve doğru şekilde kaydedin.
 4. Kimlik doğrulamayı etkinleştirmek için uygulamada gösterilen 6 haneli kodu girin .
 5. Google Authenticator’ı cep telefonunuza yükleyin.
 6. Hesabı kurtarmak için uygulamayı açın ve kullanıcı adınızla birlikte “Manuel Giriş” (iOS’ta) veya “Verilen şifreyi girin” (Android’de) bölümüne gizli şifreyi yazın. Ve hazır!

Ancak daha fazla hız istiyorsanız, o tuşla ilişkili QR kodunu tarayabilirsiniz (ekran görüntüsü yeterli olacaktır). Açıkçası, daha önce gizli kodu / anahtarı kaydetmediyseniz bu çalışmayacaktır.

Google Authenticator kodları nasıl kurtarılır

Yeni bir cep telefonu satın aldığınızda , kodları bir terminalden diğerine aktarma olanağına sahip olacaksınız . Bunu yapmak için her iki cihazın da çalışır durumda olması ve Google Authenticator uygulamasının eski cihazda güncellenmesi gerekir. Prosedür bir sonraki:

 1. Google Authenticator’ı yeni telefonunuza yükleyin .
 2. Uygulamayı açın ve «Başlat» düğmesine tıklayın.
 3. Arayüzünün en altına gidin ve “Mevcut hesapları içe aktar”ı seçin .
 4. Uygulamayı eski cep telefonunuzda açın ve “Diğer”> “Hesapları aktar”> “Hesapları dışa aktar” yolunu izleyerek bir QR kodu oluşturun .
 5. Hesaplarınızı seçin ve «İleri»ye tıklayın.
 6. Yeni cep telefonuna geri dönün ve uygulama içinde “QR kodunu tara” seçeneğini seçin.
 7. Birkaç saniye sonra, başarıyla tamamlandığına dair bir onay alacaksınız .

Öte yandan, birden fazla hesabı aktarırken birden fazla QR kodu oluşturacağınızı bilmelisiniz . Bu nedenle, kodu tararsanız ve işe yaramazsa, bunun nedeni çok fazla bilgi olması olabilir. Çözüm, bunlardan daha azıyla dışa aktarmayı içerecektir.

Google Authenticator Uygulamasını yükleyin

Ana sorunlardan biri, Google Authenticator’ın kaldırılmış olması veya yeni telefonla birlikte gelmemesi nedeniyle mobilde olmamasıdır.

Bundan emin olmak için Play Store’a gidin ve uygulamayı arayın. İndirdiyseniz oradan açabilirsiniz. Aksi takdirde, QR kodunu veya anahtarını girerek cihazı etkinleştirmek için indirin ve girin .

Google Authenticator ile entegre etmek istediğiniz tüm cihazlarda bu prosedürü tekrarlayın. Bu, iki adımlı doğrulamayı etkinleştirecektir.

Cep telefonundan unutulan şifreyi kurtar

Deneyebileceğiniz başka bir seçenek , uygulama veya tarayıcı aracılığıyla Google hesapları kurtarma sayfasıdır :

 1. Sayfaya girdikten sonra, kullandığınız son şifre ile e-postanızı girin .
 2. Unuttuysanız, hatırlamadığınızı gösterir.
 3. Sistem size yeni bir kod vermek için size bir metin mesajı gönderecek veya söz konusu Google hesabına bağlı numaradan sizi arayacaktır .
 4. Girmek için girin ve şifreyi aldıktan sonra değiştirmeyi unutmayın.

Google Authenticator hesabını e-posta yoluyla kurtarın

Bu yöntem için Gmail’e ihtiyacınız olacak ve şu adımları izleyeceksiniz:

 1. Giriş sayfasına gidin. E-postanızı hatırlamıyorsanız, unuttuysanız sorunun üzerine tıklayın. Google sizden bir telefon numarası veya başka bir kurtarma e-postası girmenizi isteyecektir .
 2. Soruları cevaplamanız ve istenen bilgileri doğru bir şekilde vermeniz çok önemlidir. Aksi takdirde, hesabı kurtarmanıza izin vermez.

Bu adımda, doğrudan Google kimlik doğrulayıcıya giriş yapabilirsiniz. Bu, parolaları yapılandırıp kaydettirerek erişmenize izin vermelidir.

Ana cep telefonuna erişiminiz yoksa, yeni bölümde kimliğinizi doğrulayın.

Ana cep telefonunuzun çalınması veya kaybolması durumunda Google, kimliğinizi doğrulamak ve Authenticator’ı kurtarmak için kullanıcıya bir dizi alternatif sunar. En kolay yol, yeni telefonda Google hesabınıza giriş yapmak ve doğrulamayı bu telefon üzerinde yapmaktır. Belirtilen adımları izleyin ve başarısız olursanız başka bir yönteme başvurun.

Güvenilir bir cihazdan oturum açın

Yukarıdakilere bir alternatif , başka bir güvenilir cihazdan Google hesabınıza giriş yapmaktır. Yani düzenli olarak eriştiğiniz ve diğer kullanıcılarla paylaşmadığınız bir cep telefonu, tablet veya bilgisayar.

Bu nedenle, her zaman ikinci bir yedekleme cihazınız olmasını ve oturum açtığınızda “Bu bilgisayarda bir daha sorma” seçeneğini etkinleştirmenizi öneririz. Bu sayede ana cep telefonunuza erişiminiz olmadığında ikinci bir doğrulama adımı gerçekleştirmeden o cihazdaki verilerinizi girebileceksiniz .

Güvenlik anahtarınız çalındıysa veya kaybettiyseniz…

Güvenlik anahtarınızı bulamıyor musunuz? Yoksa sizden mi çalındı? Neyse ki, hesabınıza erişmek ve Google Authenticator’ı almak için odanızda hâlâ son bir merminiz var. Her şey, diğerlerinin yanı sıra alternatif bir anahtar, bir güvenlik kodu veya bir metin mesajı gibi başka bir ikinci doğrulama adımı yapılandırıp yapılandırmadığınıza bağlı olacaktır .

İkinci bir doğrulama yönteminiz olduğunda izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. Şifreniz ve ikinci doğrulama adımınız ile Google’a giriş yapın .
 2. Kayıp güvenlik anahtarını kaldırmak için istemleri izleyin .
 3. Yeni bir tane alın . İdeal olanı, ana ve bir ekstra olmak üzere iki tane almaktır.
 4. Bunu Kayıt uyumlu bir tarayıcı (Chrome, Firefox veya Safari 13.0.4 ve üstü) giriş yapmayı.

İkinci bir adımınız veya şifreniz yoksa hesabınızı kurtarmak için Google’ın talimatlarını izleyin . Tipik olarak, sizinle iletişim kurmak için alternatif bir e-posta adresi veya telefon numarası ister. Ayrıca, o e-postaya veya telefona erişiminiz olduğunu doğrulamak için girmeniz gereken bir kod da gönderir. Kimlik doğrulama süreci 3 ila 5 iş günü sürebilir .

Alternatif bir uygulama kullanın

Bu noktada hesabınıza erişmeniz ve Google Authenticator’ı kurtarmanız mümkün olmadıysa , Authy uygulamasını seçin . Google’da ve diğerlerinin yanı sıra Facebook, Outlook, Dropbox veya Amazon gibi diğer hizmetlerde iki adımlı doğrulamayı yapılandırmak için tamamen ücretsiz bir alternatiftir .

Avantajlarından biri, bankalarla aynı algoritmaları kullanarak bulutta yedek kopyalar oluşturmasıdır . Bu nedenle bilgiler her zaman korunacaktır. Aynı zamanda İnternet bağlantısı olmadan çalışan çok cihazlı bir araçtır .

İndirmek istiyor musun? Burada size Google Play ve App Store’un resmi bağlantılarını bırakıyoruz:

İpuçları ve Önlemler

Artık bu yöntemleri gördüğümüze göre, Google Authenticator’ı kullanırken aklınızda bulundurmanız gereken bazı ek ipuçları vereceğiz :

 • Cihazınızda yeni bir değişiklik veya güncelleme yapıldığında bilgileri iyi kontrol etmeyi unutmayın . Sistem güncellemeleri genellikle uygulamanın varsayılan değerlerini veya ayarlarını değiştirir. Bu yüzden değişikliklerden sonra incelemenizi öneririz.
 • Cep telefonunuzu kaybettiyseniz, çalıntı veya kayıp olarak bildirmeniz önemlidir. Hemen ardından, güvenilir bir bilgisayardan giriş yapmayı deneyin ve tüm Google uygulamaları için şifrelerinizi değiştirin. İki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, yeni cep telefonunun veya kodun ulaştığı bir kurtarma e-postasının gelmesini beklemenizi öneririz.
 • Eğer giremez zaman uygulama deconfigured olup olmadığını kontrol . Bazen saat dilimini değiştirmek gibi şeyler, bazı aksaklıklara neden olabilir.

Google Authenticator: tüm şüpheleriniz çözüldü

Google Authenticator nasıl çalışır?

Google Authenticator, her 30 saniyede bir 6 basamaklı rastgele kodlar üreten bir araçtır Bunlar, web sitelerine, uygulamalara ve farklı hizmet türlerine girmek için ikinci bir güvenlik katmanı görevi görür. Ve Google Authenticator’a dahil ettiğiniz herhangi bir hesaba girmek için bunları girmeniz gerekecektir.

Her kodun tek kullanımlık olması sayesinde bilgisayar korsanlarından ve diğer tehditlerden korunmak için en iyi seçeneklerden biridir Hangisinin bir sonraki görüneceğini bilmenin olası bir yolu yoktur.

Google Authenticator hesaplarımı geri alabilir miyim?

Evet, gizli anahtarı veya QR kodunu önceden kaydettiğiniz sürece . Belirli bir hesap için 2 Adımlı Doğrulama her oluşturulduğunda, web sitesi bu iki unsuru size sağlar. Google Authenticator uygulamasında kullanmanız gerekenler bunlar olacaktır.

Bu bilgileri güvenli ve gizli bir yerde saklamanız çok önemlidir Ayrıca, cep telefonunuz çalınırsa veya kaybolursa, Google Authenticator’da erişimi yeniden kazanmanın bir yolu olmayacağından, bunu yazdırmanızı da öneririz.

Google güvenlik kodlarını nerede bulabilirim?

Tüm güvenlik kodları , Google hesabınızın 2 Adımlı Doğrulama bölümünde saklanır . İzlenecek prosedür şudur:

 1. Hesabınızla oturum açın ve Google hesabınızı yönetin ‘i tıklayın .
  • On iPhone, Erişmekte, Gmail uygulamasından yapmalısın Menü> Ayarlar> Hesabınız.
  • On Android , gelen Google bölümün ait mobil Ayarlar menüsünden .
 2. Ardından Güvenlik’i seçin .
 3. Google’a Erişim seçeneğini bulana kadar ekranı kaydırın İçinde , İki Adımlı Doğrulama’yı tıklayın .
 4. İçeri girdikten sonra Yedek Kodları bulun ve Ayarlar’a veya Kodları Göster’e tıklayın .
 5. Tamamdır! Kodları göreceksiniz ve bunları yazdırabilir veya indirebilirsiniz.

Elbette bunun için daha önce iki adımlı doğrulamayı etkinleştirmiş olmanız önemlidir . Aksi takdirde, Yedek kodlar bölümünü bulamazsınız .

Doğrulama kodu nedir ve ne içindir?

Doğrulama kodu, bir hizmet hesabına erişirken kimliğinizi doğrulamak amacıyla rastgele oluşturulmuş bir numaradır . Hesabınıza giriş yaptığınızda ikinci tanımlama mekanizması olduğundan, iki aşamalı kimlik doğrulamanın temelidir. Ve sadece buna erişiminiz var . Çoğu durumda, kod, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra girilmelidir.

2FA kodu ne anlama geliyor?

2FA veya İkinci Kimlik Doğrulama Faktörü, hesaplarınıza erişmek için ikinci bir kimlik doğrulama adımı ekleyen bir kod sistemidir . 2FA kodları 6 basamaktan oluşur ve birkaç saniyede bir rastgele oluşturulur.

Gördüğünüz gibi, Google Authenticator, çalınmayacağından emin olarak verilerinizi güvende tutmanın gerçekten güvenli bir yoludur. Yukarıdaki noktaları göz önünde bulundurun ve bundan en iyi şekilde yararlanın.

Unutulan Gmail şifresi nasıl kurtarılır

Bugün , unuttuysanız, Gmail hesabınızın şifresini kurtarmak için hangi seçeneklere sahip olduğunuzu göreceğiz . e posta hesabı kurtarma Bu şifre aslında google hesap kurtarma Google hesabınızın şifresidir ve Google Drive, Google Fotoğraflar, Google Play ve bir Android cep telefonundaki diğer uygulamalar gibi birçok başka hizmet için kullanılır.

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, Gmail hesabınızla giriş yapamıyorsanız, kendi e-postanızın dışında kalmanın ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Neyse ki, hesabınızı oluştururken ve yapılandırırken ne kadar dikkatli olduğunuza bağlı olarak hepsi mevcut olmasa da , şifrenizi kurtarmanın birkaç yöntemi vardır .

Her şeyden önce, panik yapmayın. Hesap sizindir ve bu nedenle az ya da çok çaba sarf ederek onu kurtarabilmelisiniz. Bunu yazmadan ve yeni bir hesap oluşturmaya ve yeni bir kimlik üstlenmeye başlamadan önce aşağıdaki yöntemleri deneyin. Hepsi aynı başlangıç ​​noktasından başlar, Parolanızı mı unuttunuz? , yanlış şifreyi girdikten sonra.

1. Son şifreyi yazarak kurtarın

Bazen şifrenizi değiştirmiş olabilirsiniz ve ne koyduğunuzu değil, daha önce neye sahip olduğunuzu hatırlıyorsunuz. Ya da belki eski bir şifreniz vardı ama yeni şifreniz yoktu. Şifre kurtarma formunun size sorduğu ilk şey, hesabınızda kullandığınız son şifreyi hatırlayıp hatırlamadığınızdır .

Bu ilk adım, gerçekten siz olup olmadığınızla ilgili olarak Google’a ek bilgi sağlamanın ötesinde sizin için hiçbir şeyi çözmez. Parolayı hatırlıyorsanız, bir yere yazın ve İleri’ye basın, ancak hiçbir fikriniz yoksa Başka bir yol dene ‘ye basmanız daha iyidir , çünkü rastgele bir sözcük yalnızca gerçekten hesabınızdan puan çıkarmanıza neden olur.

2. Android cep telefonunuzla kurtarın

Bu Gmail hesabını kurduğunuz bir Android telefonunuz varsa , bunu siz olduğunuzu kanıtlamak için kullanabilirsiniz. Bu genellikle parolanızı kurtarmak için formdaki ikinci adımdır. Evet’e basın , cep telefonunuzda oturum açmaya çalışanın siz olup olmadığınızı soran bir pencere göreceksiniz.

Kimliğinizin PC’de onaylanması için cep telefonunuzda Evet’i yanıtlamanız yeterlidir ve ardından yeni bir şifre seçebilirsiniz . Bazı durumlarda, siz olduğunuzu doğrulamak için cep telefonunuzda belirli bir numara seçmeniz istenecektir.

3. SMS veya çağrı ile alın

Yukarıdaki seçenek kullanılamıyorsa (örneğin, hesabınızı bir sabit hat numarasıyla kaydettiyseniz, Android olmayan bir cep telefonu kullanıyorsunuz veya Android’inizin biraz zamanı varsa) kimliğinizi doğrulamak için yine de telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu durumda, bir SMS mesajı veya bir arama yoluyla olabilir .

Her iki durumda da sonuç aynıdır: forma girmeniz gereken bir kod alacaksınız . SMS’i seçerseniz SMS ile alırsınız ve aramayı seçerseniz otomatik bir sistem sizi arar ve kodu yazdırır. Kodu girin, İleri’ye basın ve şifreyi değiştirebileceksiniz .

4. Alternatif e-posta ile kurtarın

Bu Gmail hesabına kayıtlı bir telefonunuz yoksa, alternatif bir e-posta kullanarak hesabınızı geri alabilirsiniz . Bu, hesabınızı tam olarak bunun gibi durumlar için oluşturduğunuzda seçtiğiniz bir e-posta adresidir. Alternatif bir e-postanız varsa, o kişinin siz olduğunuzu doğrulamanızı sağlayacak kodu almak için Gönder’e basın .

Önceki yöntemlerde olduğu gibi, siz olduğunuzu göstermenize yardımcı olacak bir kod alacaksınız : bu durumda, o alternatif e-posta adresinde. Kodu aldığınızda, forma geri yazın ve şifrenizi değiştirebilirsiniz .

5. Güvenlik sorusuyla geri alın

Size yalan söylemeyeceğim, bu kadar ileri gittiyseniz ve yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri işe yaramadıysa, pek iyi görünmüyor. Ancak, son bir merminiz var: güvenlik sorusu . Hesabınızı kaydederken bir güvenlik sorusu ve cevabını seçebildiniz. Hatırlarsanız, bir yere yazın ve İleri’ye tıklayın. Devam etmeden önce ek bilgiler eklemelisiniz.

Güvenlik sorusu tek başına şifrenizi kurtarmaya yetmez çünkü sizi yeterince tanıyan biri şifrenizi tahmin edebilir. Bu nedenle İleri’ye tıkladıktan sonra hesabınızı oluşturduğunuz tarihi , ay ve yılı da eklemelisiniz . Şahsen, bunu son derece zor bir soru olarak görüyorum, bu yüzden tarihe mümkün olduğunca yaklaşmaya çalışın.

6. Yukarıdakilerin tümü başarısız olursa

Önceki yöntemlerden hiçbiri size hizmet etmediğinde, formun son sayfasına ulaşacaksınız. Buraya yalnızca Gmail’den veya başka bir yerden kontrol edebileceğiniz başka bir e-posta koyabilirsiniz . İleri’yi tıkladıktan sonra doğrulamanız gerekir, çünkü Google, bunun kontrolünüz altındaki bir hesap olduğunu belirlemek için size bir kod içeren bir e-posta gönderecektir.

Google, hesabın gerçekten size ait olduğunu belirlerse , sonraki adımları belirterek size bu e-postayı yazacak , ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamasına rağmen, sadece “Üzgünüm ama hayır” diyecektir. Maalesef Google, bu süreçte size yardımcı olması için bir insanla konuşmak için kullanabileceğiniz bir e-posta adresine sahip değildir, bu nedenle hesabınızı kurtarana kadar yukarıdaki yöntemlerle mücadele etmeniz gerekecektir. İyi şanlar.

Şifreyi hatırlamadığınızda cep google hesap kurtarmatelefonunuzdan Gmail’e erişiminizi nasıl kurtarırsınız?

Gmail hesabınızı kaydettirmek için kullandığınız şifreyi hatırlayamıyor musunuz? Söz konusu hesaba yeniden erişim sağlamak için size tüm adımları sunuyoruz . Alternatif bir e-posta, güvenlik yanıtı, bir telefon numarası kullanarak …

Telefondan Gmail e-postasına erişmek için, hem kullanıcı adı hem de şifre olmak üzere Google hesap verilerini bilmeniz gerekir. Ve tabi ki az kullanılmış bir hesaba erişmek istememiz ya da başka bir cihaza giriş yapmak istememiz yeterli, böylece şifrenin ne olduğunu hatırlamayız; tepsilere başvuramama sorunu ile. Neyse ki, cep telefonunun kendisinden bile Gmail erişimini kurtarmak zor değil. Hem Android’den hem de Gmail’den.

şifrenizi unuttunuzmu? Gmail size yardımcı olur

Bir Android cihazınız olması durumunda, Gmail’inize, telefonu kaydettiğiniz hesap üzerinden erişilebilir . Cep telefonunuzdan yeni bir Gmail hesabını yönetmek istiyorsanız, o hesabı Android ayarlarından eklemelisiniz: seçenek ‘Kullanıcılar ve hesaplar’ altında bulunur (adı üreticiye göre değişir). Kullanıcı adını ilgili kutuya koyun ve ‘İleri’yi tıklayın: Google, şifreyi unuttuysanız erişmenize izin verecektir. ‘ Şifrenizi mi unuttunuz? ‘.

Bir iPhone veya iPad’den Gmail’e erişmek için uygulamasını açmanız ve sağ üstteki avatara tıklamanız gerekir. Ardından ‘Başka bir hesap ekle’ye gidin ve Android’dekiyle aynı işlemi gerçekleştirin: Google kullanıcı adını girin, ileriyi tıklayın ve unutulan şifre seçeneğine gidin.Google, Gmail hesabınızın şifresini size göndermez: yalnızca size ait olduğunu kanıtlarsanız erişim sağlar. Ardından şifreyi değiştirme seçeneğiniz olacak

Google, Google hesabının kendisi için aynı şifre olan Gmail şifresini kurtarmanın birkaç yolunu sunar. Bu hesaba kaydettiğiniz bilgilere bağlı olarak , erişim bilgilerini kurtarmak için az veya çok yolunuz olacaktır . İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneği bulana kadar menüden menüye gitmek en iyisidir.

Hatırladığın son şifreyi yaz

Varsayılan olarak başlayan süreçtir: Google, hatırladığınız bir ‘parola’ girmenizi ister. Kendi başına herhangi bir çözüm sunmaz, çünkü mevcut şifreyi yazmazsanız ( ve teoride hatırlamazsınız ), geçmenize izin vermez.

“Başka bir yol dene”yi tıklayın ve hesabı kurtarmak için başka bir seçenek belirleyin.

Başka bir cihazla erişimi yeniden kazanın

Gmail hesabını başka bir cep telefonuna, tablete veya bilgisayara kaydettiyseniz, ekranda Google’dan bir bildirim belirecektir . Şifreyi kurtarmaya çalıştığınız telefon ekranında görünen karakterleri yazın, Google geçmenize izin verecektir. Aksi takdirde başka bir yöntem kullanmanız gerekecektir.

Google’ın sizi aramasına ve/veya SMS göndermesine izin verin

Daha önce de söylediğimiz gibi, Google hesabınıza kaydettiğiniz bilgilere bağlı olarak, şifreyi kurtarmanın az çok yolunuz olacaktır. Telefon alanını doldurduysanız, Google size o numaraya bir SMS gönderir, sizi de arayabilir . Erişimi kurtardığınız cep telefonuna gönderilen kodu girin ve geçebileceksiniz.

Cep telefonunuzla erişemiyorsanız, ‘Telefonum yok’ seçeneğine tıklamanız gerekecektir. Google, hesabınıza erişmeniz için size başka bir yol sunacaktır.

Güvenlik sorusunu yanıtlayın

Yanıtla birlikte bir güvenlik sorusu kaydetmeniz durumunda, erişmeye çalışanın siz olduğunuzu Google’a kanıtlama olanağına sahipsiniz. Soruyu cevaplayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Aksi takdirde, yalnızca ‘Başka bir yol denemeniz’ gerekir.

Kurtarma hesabına bir kod gönderme

Google bilgilerini , kimlik kanıtı olarak hareket etmenize olanak tanıyan alternatif bir hesap olan bir ‘Kurtarma e-postası’ ile doldurmanız önerilir . Bu hesabı doldurduysanız, Google size şifreyi kurtarmak için kullandığınız cep telefonuna girebilmeniz için bir kod gönderecektir. Her şey doğruysa, bir sonraki adıma erişebileceksiniz.

Daha önce olduğu gibi, kurtarma e-postasına erişiminiz yoksa “Başka bir yol dene”yi tıklayın.

Google’ın size yazabileceği bir e-posta adresi girin

Bu adım, bu hesabın gerçekten size ait olduğunu değerlendirmesi gerektiğinden , Google’ın size Gmail hesabınızı kurtarmanın bir yolunu göndereceğini garanti etmez . İşlem uzun sürebilir, hatta hiç erişemeyebilirsiniz. Bir e-posta hesabının sunması gereken güvenlik göz önüne alındığında, ikinci hesabın güven uyandırmayacağına dair en ufak bir şüpheyle, ana hesaba tekrar erişim sağlamak imkansız olacaktır.

Önceki adımlardan hiçbiri sorunu çözmediyse, Google topluluğuna gidip yardım forumlarında bir konu yayınlamaktan başka yapabileceğiniz çok az şey vardır . Google, e-posta veya telefon yoluyla doğrudan bir iletişim yolu sağlamaz .

Erişiminiz olduğunda şifreyi değiştirin

Gmail hesabınıza erişmeyi başardığınızda, muhtemelen şifreyi değiştirmeniz gerekecektir: yeni bir tane girin ve hepsi bu kadar. En tavsiye edilen şey, sizin için hatırlaması kolay olanı seçmenizdir ve bu, kolayca tahmin edilebileceği anlamına gelmez. Büyük ve küçük harfleri kullanın, sayıları ve noktalama işaretlerini girin . Bir kez değiştirildiğinde, tavsiyemiz yeni ‘parolayı’ iyi bir şifre yöneticisine kaydetmenizdir. Ve şifre değişikliğine manuel olarak erişmeniz gerekiyorsa , bu bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz .

Tekrar şifrenizi unutursanız çok fazla sorun yaşamamanız için tekrar erişiminizi kolaylaştıracak bilgilerle Google profilini tamamlamanız en doğrusu olacaktır . Alternatif bir e-posta adresi, cep telefonu numaranız, bir güvenlik sorusu girin

E-postamı nasıl kurtarırım – 4 adım gmail şifre kurtarma

İnternette başımıza gelebilecek en kötü şeylerden biri e-postamıza erişimi kaybetmektir . Anında tüm mesajlarımız, iletişim bilgilerimiz vb. kişisel ve profesyonel yaşamımıza verebileceği tüm zararlarla erişimimiz dışındadır. Bu senin bir durum ve merak ediyorsanız nasıl benim e-posta almak , biz OneHowTo aşağıda size verdikleri talimatlar çok dikkat edilmelidir. Ayrıca ilginizi çekebilir: E-postamdaki tüm fotoğrafları nasıl kurtarırım
Takip edilecek adımlar:
1

Her şeyden önce, tüm e-posta sunucularının, e-postaları nispeten kolay ve güvenli bir şekilde almanızı sağlayan bir dizi yönerge oluşturduğunu bilmelisiniz . Normalde kaybettiğimiz şey şifremizse, sunucu bize birkaç alternatif sunar. Örneğin, Outlook bize iki şekilde bir parola hatırlatıcısı ayarlama olanağı verir. İlk olarak bize hatırlatmayı kayıt sırasında belirtmemiz gereken alternatif bir e-posta adresine göndereceklerdi.

2

E-postamı Outlook’tan kurtarmanın ikinci yolu , kayıt ve Outlook hesabının oluşturulması sırasında da belirlediğimiz güvenlik sorusunu yanıtlamaktır . Bu durumlarda kullanabilmek için kayıt sırasında bu verileri iyi tutmanın önemini belirtmekte fayda var.
3

Bir Gmail hesabını kurtarma prosedürü benzerdir, kayıt sırasında hesapları kurtarmak için kullanmak istediğimiz yöntemi veya yöntemleri belirtmemiz gerekecektir. Google tarafından önerilen yöntemler üçtür:

 • cep telefonu
 • kurtarma e-posta hesabı
 • alternatif e posta adresi

4

Son olarak, sunucu İnternet şirketimizle ilişkiliyse, e-postamızı almak için aynı prosedürleri kullanmanın yanı sıra , sıfırlamaya devam etmek için her zaman şirketin teknik servisiyle iletişim kurma fırsatımız olacaktır. .

Gmail şifrenizi nasıl kurtarırsınız

Parolanızı unuttuysanız (veya saldırıya uğradıysa) ve Gmail hesabınıza erişemiyorsanız, geri yüklemek için Google hesabı kurtarma hizmetini kullanabilirsiniz. Hatırladığınız son şifreyi, telefonunuza gönderilecek bir doğrulama kodunu girmeli veya alternatif e-postanızdan bir bağlantı açmalısınız.

Ancak Google destek ile iletişime geçmeden önce tarayıcı ayarlarınızı girebilir ve hesabınızla ilgili verilerin (kullanıcı adı ve şifre) saklanıp saklanmadığını görebilirsiniz. Facebook, Gmail, Hotmail, Yahoo kullanıcı adınızı ve / veya şifrenizi kurtarın sekmesini kontrol edin .

Gmail hesabınızı nasıl kurtarırsınız (unutulan şifre)

Google hesabı kurtarma sayfasına girin ve Şifremi bilmiyorum seçeneğini işaretleyin . Ardından Gmail e-posta adresinizi girin ve Devam’ı tıklayın :


Hatırladığınız eski bir şifre girin ve Devam’ı tıklayın . Aksi takdirde, bilmiyorum’u tıklayın :
Bir telefon numarası kaydettiyseniz, size bir doğrulama kodunun gönderilmesi için kısa mesaj veya otomatik telefon araması seçeneğini işaretleyin ve talimatları izleyin:
Bir numara kaydetmediyseniz veya artık kullanmıyorsanız, Telefonuma erişemiyorum ‘u tıklayın . Ardından , alternatif e-postanızın şifresini sıfırlamak için Devam’ı tıklayın . Alternatif e-posta adresinize de erişemiyorsanız veya bir tane kaydetmediyseniz, Kimliğinizi doğrulayın bağlantısını tıklayın . Bu durumda, hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için birkaç soruyu yanıtlamanız gerekecektir:
Gerekirse sizinle iletişim kurulabilecek bir e-posta adresi girin ve talimatları izleyin. Bilgiler Google tarafından analiz edildikten sonra, 24 saat içinde bıraktığınız e-postada bir mesaj alacaksınız.

Telefon numaramla Google hesabımı nasıl kurtarırım hesap kurtarma gmail

Şifreyi sms veya telefon görüşmesi yoluyla unutmanız durumunda kurtarabilmek için Google Gmail hesabınızı kurun.

Birçok kişi tarafından farklı kişisel yönleri, özellikle de profesyonel yönleri yönetmek için kullanılan bir iletişim aracı haline gelen e-posta. Onlar aracılığıyla bilgi gönderimi, belge ve dosyaların yanı sıra sabittir . Bu nedenle, bu tür bir yöneticide sakladığımız her şey göz önüne alındığında, iyi bir yönetim ve yapılandırma çok önemlidir.

Gmail, Outlook veya Hotmail hesabını kalıcı olarak silin Gmail, Outlook ve Hotmail e-posta hesaplarınızı sonsuza kadar nasıl sileceğinizi açıklıyoruz.

Bugün bir e-posta hesabına sahip olmak dünyadaki en yaygın şeydir. Sorun , farklı şifrelere sahip birkaç hesabımız olduğunda ve bu hesapların hiçbirine erişemediğimizde ortaya çıkar. Bu durumlardan haberdar olmanın en iyi yolu, telefon numaramızı ekleyerek hesabımızı yapılandırmamızdır, böylece bu yolla kurtarabiliriz. Büyük kişisel ve profesyonel bilgileri sakladığımız için hesabımızın güvenliğinin yüksek olması önemlidir ve bize kayıp durumunda akıllı telefonumuzu arama gibi işlevler sunar .

Bizim sıfırlama olasılığını unutmamak gerekir şifreyi biz bunu böyle yapılandırılmış olması durumunda ikincil e-posta adresinden. Google bu e-postaya bir bağlantı göndereceği için oldukça basit bir işlemdir, çünkü tıklayarak şifreyi sıfırlayabiliriz. Sorun şu ki, bu ikinci hesabın şifresini de unuttuysak, çözüm karmaşıktır. Bu nedenle telefon numarası seçeneğini kullanırsak kurtarma seçenekleri genişletilir ve geliştirilir.

1. Telefon numarası ile Gmail hesabı nasıl kurtarılır

Telefon numaramızı kurtarma modu olarak ekleyebilmek için gerekli adımları göreceğiz.Aşama 1
Bu yapılandırmayı yapmak için yapmamız gereken ilk şey Google hesabımıza giriş yapmak ve ayarlarına erişmek. Bu ayarı uygulamanın sağ köşesinde dişli çark açılır menüsünden bulabiliriz.

Adım 2
Ardından, “Şifre kurtarma seçeneklerini değiştir” seçeneğini seçmek için “Hesaplar ve içe aktarma” bölümüne gitmeliyiz.BÜYÜTAşama 3
Burada bir kez “Hesap kurtarma seçenekleri” yazan bölüme kaydırmamız ve “Kurtarma telefonu” bölümüne girmemiz gerekiyor.

4. Adım
Ardından işleme devam etmek için şifremizi girmeliyiz. “Kurtarma telefonu ekle”yi seçiyoruz.

Adım 5
Şimdi hesabımızla ilişkilendirmek istediğimiz telefon numarasını girme zamanı.

6. Adım
Seçildikten sonra, doğrulama ve kimlik doğrulama için telefonumuza bir SMS göndereceğiz. Bu kod girildikten sonra, telefonumuzu Gmail hesabımızla ilişkilendirmiş olacağız.

7. Adım
Şifreyi unuttuğumuz halde aktif hale getirmemiz durumunda, “Şifreyi mi unuttunuz?” seçeneğinden şifreyi kurtarabiliriz. . Sıfırlama işlemine devam etmek için telefonumuza bir kısa mesaj veya bir çağrı alacağız.

2. Cep telefonumdan Google Gmail hesabı telefon numarası nasıl kurtarılır

Yukarıdakileri yapılandırdıktan sonra, hesabımızı kurtarmamız gerekirse, aşağıdaki adımları izlemeliyiz.Aşama 1
İlk şey Gmail’e erişmek ve “E-postanızı mı unuttunuz?”

Adım 2
Şimdi telefon numaranızı girmeli ve “İleri” ye tıklamalısınız.

Aşama 3
Ardından, kurtarmak istediğiniz hesabı kaydettiğiniz ad ve soyadı bilgilerinizi doldurmanız gerekir.

4. Adım
Şimdi vermiş olduğunuz telefon numarasına bir doğrulama kodu göndermelerini talep etmelisiniz.

Adım 5
Yapmanız gereken bir sonraki şey, telefonunuza gönderilen kodu girip “İleri” ye tıklamak.

6. Adım
Sonunda, o telefon numarasına ayrılmış tüm hesapları göreceksiniz. Kurtarmak istediğinizi seçin.

7. Adım
Şifreyi de hatırlamamanız durumunda, “Şifrenizi mi unuttunuz?” seçeneğine tıklayarak şifreyi yeniden yapılandırmak için gerekli adımları izlemeniz gerekecektir.

3. Gmail teknik desteğine nasıl ulaşılır gmail hesap kurtarma telefon

Bu hizmeti yapılandırmış olmamıza rağmen, herhangi bir nedenle bazı sorunlar yaşadığımız için Gmail hesabımıza erişemeyebiliriz. Çoğumuz e-posta hesabımızda her durumda kurtarmak istediğimiz birçok kişisel ve profesyonel bilgi depoladığımız için bu çok zor olabilir.

Bu gibi durumlarda yapabileceğimiz en iyi şey Gmail’in teknik servisiyle iletişim kurmaktır, böylece sorunumuzu çözmemize bu şekilde yardımcı olabilirler. Sorunumuzu açıklamamız gereken bir form aracılığıyla veya telefonla iletişim kurabilmek için bir dizi adımı izleyerek onlarla iletişim kurma seçeneğimiz var.

Seçenekleri sevdiniz, aşağıda önerdiğimiz eğitimde bunlara sahipsiniz, böylece sizi en çok ilgilendireni gerçekleştirebilirsiniz.

Gmail desteğiyle nasıl iletişim kurulur? Posta yöneticisiyle ilgili farklı sorunları çözmek için Gmail desteğiyle nasıl iletişim kurulacağını öğrenmek için eğitim.

Görüldüğü gibi kayıp veya çalınma durumunda kurtarma seçeneği olarak cep telefonu numaramızı kurabilmemiz çok basit. Herhangi bir nedenle telefonunuzu kaybederseniz, güvenlik nedeniyle bunlarla ilişkili hesapların sayısını kaldırmayı unutmayın. E-posta hesaplarınızı güvende tutmak için Gmail hesabınızın güvenliğini kontrol etmenin yolları burada.

Gmail’de silinen veya kaybolan iletiler nasıl kurtarılır

Google’ın e-posta istemcisi Gmail’in başarısı şüphesiz başarılıdır . Hizmet dünyada en çok kullanılanlardan biri ve sahibi açıkça böyle kalmasını istiyor. Bu nedenle şirket, e-posta hizmetini yeni özellikler ve hizmetler ile çok düzenli olarak güncellemektedir. Ancak postalarımızı iyi organize etmemizi sağlayan çok kullanışlı bir araç olmasına rağmen, önemli bir postayı aramaya gittiğimiz ve gelen kutumuzda bulamadığımız zamanlar (maalesef çoğu) vardır.

Çoğu durumda, muhtemelen onu kaybettik veya yanlışlıkla sildik. Az önce tarif ettiğimiz bu durumdaysanız endişelenmeyin çünkü aşağıda Gmail’de silinen e-postalarınızı kurtarmaya çalışmak için mevcut seçeneklerin neler olduğunu ayrıntılı olarak açıklayacağız .

Gmail’de bir e-posta mesajı kullanacaksak ve onu bulamıyorsak, kendimizi en kötü duruma getirmemize ve yanlışlıkla veya farkında olmadan yaptığımızı düşünmemize gerek yok , çünkü onu basitçe kaybetmiş olabiliriz veya göndermiş olabiliriz. yanlışlıkla bir klasöre. Bu yüzden, elimizi taşın altına koymadan ve bir çözüm olmadığını düşünmeden önce , Gmail’deki bu kayıp e-postaları kurtarmaya çalışalım .

Tüm klasörleri kontrol et

Üçüncü taraflar e-postamıza erişmediği sürece , bir e-postayı yanlışlıkla kalıcı olarak kaybetmemiz zordur . Büyük olasılıkla onu başka bir klasöre taşıdık, arşivledik veya başka bir nedenle gizlendi. Bunu kesinlikle ortadan kaldırmak için çöp kutusuna gönderip tekrar silmemiz, yani iki kez yapmamız gerekiyor.

 • Kağıt kutusu

Bir şey bulamadığımızda ilk bakacağımız yer Çöp Kutusu. Ve bu hayattaki her şeye uygulanabilir. Ama her şeyden önce GMail’e. Bir mesajı arşivlememek, yanlışlıkla silmek çok sık farkına varmadan yaptığımız bir şey. Neyse ki, Windows’taki veya evdeki çöpler gibi, bu mesajı kaybettiğimiz anlamına gelmez. Sol taraftaki menüden Çöp Kutusu klasörüne tıklamamız yeterli .

Silinen mesajlar , kalıcı olarak silinmeden önce 30 gün boyunca bu klasörde kalır , dolayısıyla onları kurtarmak için bolca yerimiz vardır.

 • Arşivlenmiş e-postalar

Her şeyden önce, çok sık olan bir şeyi yapıp yapmadığımızı kontrol edeceğiz, yani aradığımız e-posta mesajını yanlışlıkla arşivlenmiş e-posta klasörüne gönderdik GMail’den bir e-postayı yanlışlıkla veya bilerek sildiğinizde, yani onu arşivlediğinizde (çünkü silme kelimesi görünmez, GMail’de arşivlenirler) e-postanın Arşivlenmiş klasörüne gittiği düşünülebilir. Ama o klasör yok… O zaman ne yapacağız? Sol taraftaki menüde görünen Herkes klasörüne gidin.

Söz konusu menüde Tümü klasörünün görünmemesi durumunda, Diğer’i görüntüleyeceğiz . Bu klasörü görmeden devam edersek, görüntülenmesi için etkinleştirmemiz gerekecek. Bunun için sağ üst kısımda bulunan dişliye tıklıyoruz ve Tüm ayarları gör butonuna tıklıyoruz . Ardından Etiketler sekmesine gidiyoruz , listede Herkes klasörünü arıyoruz ve Göster seçeneğine tıklıyoruz Şimdi klasör sol kenar çubuğunda görünecek ve orada arşivlenmiş olanlar da dahil olmak üzere GMail’den gelen tüm e-postaları göreceğiz.

 • İstenmeyen e

GMail, spam’i algılayan ve onu doğrudan Spam klasörüne yönlendiren otomatik bir filtreye sahiptir. Ancak yanlışlıkla Spam olarak işaretlemiş olmamız da mümkündür . Aslında, mobil cihazlarda, mesajı yanlış tarafa kaydırarak bu klasörlerden birine yanlışlıkla bir e-posta gönderme hatası yapmak yaygındır. Bu nedenle, bazı sürümlerde GMail, mesajları her iki tarafa kaydırarak arşivlemenize izin verir.

Gmail arayüzünün sol kenar boşluğunda bulunan her iki klasöre de erişin ve Çöp Kutusu’na silmek yerine bu klasörlere göndermediğinizden emin olun.

Filtreleri yönet

Aradığınız mesajı bulamıyorsanız, o mesajı bulmanızı engelleyen aktif bir filtrenin olup olmadığını veya aldığımız posta mesajlarını ana tepsiden başka bir klasöre gönderip göndermediğini kontrol edin.

Filtre oluştur

Bir filtrenin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmek için, onları nasıl oluşturacağınızı kontrol etmeniz ilginçtir. Belki bir hesabı birlikte yönetiyorsunuz ve bu hesapta varlığından bile haberdar olmadığınız etkinleştirilmiş filtreler var.

Tüm ayarlar içerisinden aynı isimli etikete giderek filtreler oluşturabiliriz. Orada Filtre oluştur bağlantısını tıklayacağız . Belirli bir büyüklüğe sahip olması, konunun belirli bir ifade içermesi, belirli bir göndericiden gelmesi vb. gibi ekranda gösterilen forma göre ihtiyacımız olan kuralları belirteceğiz. Filtre oluştur’a tıklayın ve yukarıdaki koşulları karşılayan mesajlar için bize sunulan seçenekleri seçin .

Filtreleri düzenleyin ve kaldırın

Gmail filtreleri , iletilerinize bir etiket atamanıza , arşivlemenize, silmenize, yıldız eklemenize veya otomatik olarak iletmenize olanak tanır .

 • Filtreleri kontrol etmek ve silmek için dişli simgesindeki Ayarlar’a gidin ve “ Tüm ayarları gör ”e tıklayın.
 • ” Filtreler ve engellenen adresler “e tıklayın .
 • Filtreleri kontrol edin ve aradığınız mesajla eşleşiyorsa, üzerine tıklayın.
 • Filtreden kurtulmak için ” Düzenle ” veya ” Sil” e tıklayın .
 • “Seçeneğini tıklayın Güncelleme filtresi” ve son olarak “konulu değişiklikler uygulanması için kabul et”.

E-postamızı herhangi bir klasörde bulamazsak veya herhangi bir filtre uygulamamışsak, muhtemelen onu gerçekten silmişizdir. Bu nedenle, Gmail’de silinen e-postaları kurtarmak için aşağıda gösterilen adımları izlememiz gerekecek .

Silinen e-postaları kurtar gmail silinen mailleri geri getirme

Gmail’de bir e-posta mesajını silersek, onu kurtarabiliriz, ancak bu her zaman mümkün olmayacaktır. Bu nedenle ve bu öncülden yola çıkarak yapacağımız ilk şey Gmail geri dönüşüm kutusunu kontrol etmek.

çöp kutusundan

Mümkündür yanlışlıkla size gelmiş çöp kutusuna bir e-posta sürüklenip yanlışlıkla silme sona erdi . Bu durumda, onu kurtarmak çok zor değil.

 • Yapmanız gereken ilk şey çöp kutusuna erişmek Bu, Gmail’in sol tarafında görüntülenen klasörlerde bulunur.
 • İçinde, kurtarmak istediğiniz e-postayı arayın .
 • Şans eseri e-posta hala çöp kutusundaysa, onu seçin.
 • İle tıklayın sağ fare düğmesi iletide.
 • Gmail gelen kutunuza götürmek için Gelen kutusuna taşı seçeneğini belirleyin.

Bu, Google’ın silinen iletileri çöp kutusundan kalıcı olarak silmediğimiz sürece kaydettiği süre olduğundan, bunun yalnızca siz sildikten sonraki 30 gün boyunca yapılabileceğini bilmek önemlidir . Bu sürenin geçmesi veya birisinin hesabımızı çalıp mesajları silmesi durumunda, Gmail’de silinen e-postaları kurtarmanın hala bir yolu var.

Google’dan kurtarma isteğinde bulunun

Bu durumda, birinin bunu bizim için yapmış olabileceğinden şüphelenirsek, Gmail’e erişmek için şifreyi hemen değiştirmek en iyisidir . Daha sonra Google’dan Gmail’deki silinmiş e-postaları bizim için sunucularından kurtarmayı denemesini isteyebiliriz .

 • Bu bağlantıdan Google destek sayfasına erişin .
 • Google size ” xxxxxxx@gmail.com adresinden giriş yaptınız ve kaybolan e-postaları kurtarmaya çalıştınız ” diyecektir . ” Son 30 gün içinde silinen e-postaları kurtarmaya çalışacağız .”
 • “Devam” düğmesine basın .
 • Bu bağlantıdaki ilgili güvenlik kontrollerini yapmanızı öneririz Burada şifrelerinizden herhangi birinin ele geçirilip geçirilmediğini, farklı hizmetlerde veya web sitelerinde yeniden kullanılan şifreler olup olmadığını ve zayıf şifre kullanan hesapların olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca, hesaplarınıza yetkisiz erişim girişimleri olup olmadığını veya herhangi bir üçüncü taraf erişimi olup olmadığını da görebileceksiniz.
 • Çözülmesi gereken herhangi bir sorun olması durumunda, son bölümdeki Gmail ayarlarını da kontrol edin .
 • Son olarak, Gmail’in dosyalarınızı kurtarmaya devam edebilmesi için “Devam”a basın .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı kapanmıyorsa veya kilitlenmiyorsa ve tutmuyorsa, nedeni hem kapı kilidinin b...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesinin elektriği kesildikten sonra sıfırlama gösterge çizgisi çalışmı...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdolabı

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı pratik farkı olan bir cihazdır. Dağıtıcı tarafından salınan su buzdolabına sıza...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs büyütme

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırın . Birçok kadının göğüsleri ile ilgili bir kompleksi vardı...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

BULAŞIK MAKİNESİ KAPAĞI KAPANMIYOR Bulaşık makinesi kapısı k...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi nasıl sıfırlanır? Bulaşık makinesin...

Su ve buz pınarlı buzdolabı Su ve buz pınarlı buzdola...

SU VE BUZ PINARLI BUZDOLABI Su ve buz pınarlı buzdolabı prat...

Keten tohumu yağı gögüs büyütme Keten tohumu yağı gögüs b...

Göğüs büyütmek için doğal yağlar Göğüslerinizin boyutunu doğ...

Gece yatmadan önce keten tohumu Gece yatmadan önce keten ...

Kilo vermek için keten tohumu suyu nasıl içilir, merhaba düz...

Bosch buzdolabı alarm neden öter Bosch buzdolabı alarm ned...

Bosch buzdolabındaki bip sesini kapatabilir miyim? Bosch buz...

Çamaşır makinesi kapağı açılmıyor Çamaşır makinesi kapağı a...

Bu, özellikle yıkama başlamadan önce yıkayıcı kapıları nered...

Alaska tatlısı nefis yemek tarifleri Alaska tatlısı nefis yeme...

Alaska tatlısı nasıl yapılır Alaska pastası, fırınlanmış Ala...

İkea havuçlu kek İkea havuçlu kek

IKEA KEKLERİ Bu mağazaların mobilya satışına ek olarak, İsve...

Yulaflı çikolata topu Yulaflı çikolata topu

Yulaf ezmesi topları ve çikolata parçaları Öğün aralarında y...

Boya HABERLERİ