Per. Eki 14th, 2021

Bej ile Uyumlu 11 Renk

Bejin sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Kum beji rengi , kum beji renk, kum beji boya rengi en iyi nötrlerden biridir çünkü boyutu, doğal ışığı veya stili ne olursa olsun çeşitli odalarla çalışabilir. Bize güvenin, dekorasyon yaklaşımınız ne olursa olsun, sizin için bir bej boya rengi var. Bej çok yönlü olduğundan, birçok farklı renk ve vurguyla iyi bir şekilde eşleşir ve nötr kalabilir veya renkli bir odada iyi çalışabilir.

 • Bej ile Eşleştirilebilecek En İyi Renkler şovlarından bu mutfak gibi  , bej beyazla eşleştirmek için harika bir renk çünkü alanı nötr tutuyor ama yine de biraz sıcak sıcaklık katıyor. Sıcak bejleri kirli beyazlarla eşleştirin veya soğuk, buzlu bir beyazla iyi oynamak için soğuk bir bej veya grej bulun.
 • 11Yanmış Turuncu ve Bej  rahat ve vintage hissettiren rustik bir yanık portakal hakkında bir şey var. Beşinci evimizin bu yatak odası   , perdelerdeki ve yatak başlığındaki sıcak turuncu tonlarla güzel bir şekilde eşleşen hoş bir nötr bej duvara sahiptir.
 • 11Gri ve Bej  bu kadar popüler bir renk olmasının bir nedeni var  gelen bu yatak odası,  nötrün  sıkıcı olmak zorunda olmadığını kanıtlıyor. Hafif, neredeyse beyaz bej duvarların, tezgah ve kilimdeki yumuşak gri vurguları nasıl tamamladığını seviyoruz. Neredeyse hiç orada olmayan soğuk bir bej, alanı karartmadan nötr bir odaya biraz derinlik katmanın harika bir yoludur. 
 • 0411 / 11Parlak Mavi, Turuncu ve Bej aykırı ve çok fazla kişiliğe sahip odaları seviyorsanız, bu alanı   Karanlık boyanmamış duvarları yatıştırıcı ve cesur mavi boya ve odada parlak turuncu tezgah ile güzelce oynarlar. Bej, cesur renklerle eşleştirmek için harika bir seçimdir çünkü arkaya yaslanır ve işi vurguların yapmasına izin verir.
 • 0511 / 11Altın ve Bej Bizim gibiyseniz, muhtemelen şu anda altın aksanlara sahipsiniz ve  gelen bu yatak odası,   bej renginin bu sevimli altın aksesuarlar için mükemmel bir tuval olduğunu kanıtlıyor. Sıcak bej bir boya, odayı topraklanmış ve sakinleştirirken zengin altın tonlarıyla iyi oynayacaktır.
 • 0611 / 11koyu Kırmızı, herhangi bir ev için cesur bir seçimdir, ancak bej ile eşleştirildiğinde inanılmaz derecede hoş ve klasik bir his verir.  bu yaşam alanı   , sıcak bej duvarlarla çok iyi uyum sağlayan bir itfaiye aracı kırmızı şömineye sahiptir. Turuncu alt tonlu bir bej seçin veya kırmızılarla eşleştirirken zeytin bejini deneyin.
 • 0711 / 11 Klasik Siyah ve Bej Siyah ve bej, siyah ve beyaz kadar klasiktir, ancak biraz daha hoyrat ve biraz daha davetkardır.   iyi nötr bej duvarlar ile klasik ve sofistike ve çifttir saf, modern siyah ön kapı vardır. Siyah, neredeyse her bej tonu için harika bir seçimdir, ancak özellikle daha soğuk, orta bejler ve hatta hakilerle iyi çalışır.
 • 0811 / 11Hasır Vurgulu Bej Çifti  bu güzel koyu bej oturma odası,  bejin  rattan veya hasır mobilyalarla eşleştirmek için mükemmel bir nötr olduğunu kanıtlıyor. Derin, sıcak duvar rengi, mobilyalardaki daha açık soğuk bronzluklarla güzel bir şekilde eşleşir. Dünyevi, odunsu bir havayla harmanlamak için harika bir renk arıyorsanız, bej, sade veya yumuşak hissetmeyecek harika bir seçimdir.
 • 0911 / 11Bej ve Açık Mavi bu neşeli yatak odası, açık  deniz  salyangozu mavisi ipuçlarına sahip serin bej bir duvarla eşleşiyor . Renk paleti, tüm yıl boyunca mükemmel olan kumsal bir hava katıyor. Yatak odanızda, ofisinizde veya yaşam alanınızda sakinleştirici bir etki için maviler veya yeşillerle eşleştirmek için soğuk alt tonlu bir bej seçin.
 • 1011 / 11Tek Renkli Nötrler  bir şeyi çok fazla kullanmak bunaltıcı gelebilir, ancak bej, az veya çok kullanabileceğiniz ve odanızda derinlik ve dokuya sahip olan renklerden biridir. Gelen bu yaşam alanı   alanı boyunca farklı tonları ve bej tonlarını kullanır ve inanılmaz dünyevi ve rahat hisseder. Tek renkliyi çıkarmak zor olabilir, ancak bej ile işleri basit tutmak kolaydır. Kum beji duvar boyası ve uygulama
 • 1111 / 11 Bej ve Lacivert Orta bej bir duvara ve koyu lacivert vurgulu bir duvara sahip olan  bu modaya uygun güncellenmiş yatak odasını seviyoruz  . Vurgulu bir duvar, bej bir odaya bir renk patlaması eklemenin harika bir yoludur. kum beji rengi , kum beji renk, kum beji boya rengi Bej ve lacivert birlikte çok iyi çalışır çünkü ikisi de topraklanmış ve nötr hissettiren geleneksel, klasik renklerdir, ancak yine de renklidir.   

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir