Reklamı kapat
Reklamı kapat
Macunum
Macunum

Ses dinleterek müzik arama pc

PC için Shazam’ı indirin: böylece bilgisayarınızda kullanabilirsiniz Bilgisayarınızda hangi şarkının duyulduğunu bilmek ister misiniz? Artık PC için Shazam’ı kullanabilirsiniz. Burada deneyin. Shazam kullanırken o anda hangi şarkının çaldığını öğrenmek için cep telefonunuzu sokağa mı, diskoya mı yoksa evimizin bir yerine mi çıkarıyorsunuz ? dinleterek şarkı bulma pc online Kesin bir anda hangi müziği dinlediğinizi bilmenizi sağlayan uygulama zaten PC’nizde. Bu uygulama, yapay […]

29 Ağustos 2021 - 16:24 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi. A+A-

Ses dinleterek müzik arama pc

PC için Shazam’ı indirin: böylece bilgisayarınızda kullanabilirsiniz

Bilgisayarınızda hangi şarkının duyulduğunu bilmek ister misiniz? Artık PC için Shazam’ı kullanabilirsiniz. Burada deneyin.

Shazam kullanırken o anda hangi şarkının çaldığını öğrenmek için cep telefonunuzu sokağa mı, diskoya mı yoksa evimizin bir yerine mi çıkarıyorsunuz ? dinleterek şarkı bulma pc online Kesin bir anda hangi müziği dinlediğinizi bilmenizi sağlayan uygulama zaten PC’nizde.

Bu uygulama, yapay zekası sayesinde milyonlarca şarkıyı algılıyor. Ancak bununla da kalmaz, Shazam ayrıca Spotify, Apple Music veya YouTube Music ile entegredir, böylece şarkıyı algıladığında onu kitaplığınıza kaydedebilirsiniz.

Bu yalnızca akıllı telefonlarda kullanılabilse de, sonunda PC veya bilgisayar için bir sürüm yayınlandı. Şu anda beta sürümünde olmasına rağmen, dinleterek şarkı bulma pc aynı zamanda ne dinlediğinizi bilme işlevine de sahiptir.

Nasıl kullanılır? Oldukça basittir ve genel olarak bilgisayarınıza reklam indirme eğiliminde olan bir program yüklemeniz gerekmez. Adımları takip et.

PC VEYA BİLGİSAYARDA SHAZAM NASIL EDİLİR

  • Yapmanız gereken ilk şey, seçtiğiniz tarayıcıyı açmaktır.
  • Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer veya Safari olabilir.
  • Bunu yaptığınızda, şu adrese gidin: shazam.com .
  • O anda, uygulamada da gördüğümüz klasik dairenin bulunduğu sayfa görünecektir.
  • Herhangi bir şarkıyı dinleyin ve daireyi çalın. Bu şekilde hangi şarkıyı dinlediğinizi tespit edecek ve size sanatçının adını da verecektir.

CHROME: BELİRLİ BİR SEKMEDE ÇALAN MÜZİK NASIL TANINIR

Gerçek Shazam tarzında, mikrofona ihtiyaç duymadan müziği tanıyabilirsiniz

Telefon operatörlerinin her zaman hangi şarkının çaldığını bulmak için bize şarkı arama hizmeti sunduğu bir zaman vardı. Yavaş yavaş, bu teknoloji, telefonun mikrofonunun dinleyebileceği farklı şarkılarla aynı şeyi yapmamıza izin veren farklı uygulamalar ortaya çıkana kadar daha erişilebilir hale geldi. Web tarayıcısının sesleriyle benzer bir şey yapabiliriz ve Chrome’un belirli bir sekmesinde çalan bir şarkı belirleyebiliriz .

Böylece şarkıları bir sekmede tanımlayabilirsiniz

Bunu yapmak için, her zamanki gibi, web tarayıcısı için farklı uzantılar sunan Google mağazası olan Chrome Web Mağazasına erişmemiz gerekiyor . Bu mağazada AHA Music – Music Identifier adlı bir uzantı bulabiliriz , bu da bize bu ilginç işlevi tam olarak sunacak. Bu sayede Google Chrome’da açtığımız belirli bir sekmede çalan müziği tespit edebiliyoruz . Tek yapmamız gereken, yüklendikten sonra, müziği tanımak istediğimiz sekmede uzantının düğmesine tıklamak.

Ardından, şarkının adını, sanatçıyı ve Spotify, Deezer’da dinlemek veya YouTube’da videosunu görmek için bağlantıların yanı sıra, arama motorunun elde ettiği sonuçları göreceğiz . Hepsinden iyisi, yalnızca geçerli sekmenin sesini tanımlamasıdır, bu nedenle bilgisayarımızın, masaüstü bilgisayarlarda biraz daha az yaygın olan ve diğer uygulamalar için önemli bir gereksinim olan bir mikrofona sahip olduğunu bilmemize gerek yoktur. bu tür, örneğin Shazam örneğinde olduğu gibi, farklı şarkıları tanıyabilir.

Bu uzantı ile sadece taramak istediğiniz sekmeyi seçme konusunda endişelenmeniz ve tüm işi AHA müzik arama motoruna bırakmanız yeterli . Ayrıca son aramalarınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz, böylece bu müziği tekrar dinlemek zorunda kalmazsınız Ses dinleterek müzik arama pc

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Kalın derili burun kadınlar kulübü Kalın derili burun kadınlar kulübü

Kalın derili hastalarda burun estetiği Rinoplastinin sonucunu etkileyebilecek ana faktörlerden biri burundaki cilt tipidir . Tabii ki k...

Burnumda kalın veya ince deri Burnumda kalın veya ince deri

Burunda kalın deri nedir? olup olmadığını nasıl anlarım Unutulmamalıdır ki her burun aynı yapıya ve aynı ihtiyaçlara sahip değildir, kü...

Cazoo nedir nasıl çalışır? Cazoo nedir nasıl çalışır?

İngiltere’nin önde gelen çevrimiçi otomobil perakendecisi Cazoo, Londra, İngiltere merkezlidir. 2018 yılında bir seri girişimci o...

Nextdoor nedir nasıl çalışır? Nextdoor nedir nasıl çalışır?

Nextdoor bir sosyal medyadır mahallelerin birbirleriyle bağlantı kurmalarına ve paylaşılan topluluklar oluşturmalarına izin vermek için...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Kalın derili burun kadınlar kulübü Kalın derili burun kadınl...

Kalın derili hastalarda burun estetiği Rinoplastinin sonucun...

Burnumda kalın veya ince deri Burnumda kalın veya ince ...

Burunda kalın deri nedir? olup olmadığını nasıl anlarım Unut...

Cazoo nedir nasıl çalışır? Cazoo nedir nasıl çalışır...

İngiltere’nin önde gelen çevrimiçi otomobil perakendec...

Nextdoor nedir nasıl çalışır? Nextdoor nedir nasıl çalı...

Nextdoor bir sosyal medyadır mahallelerin birbirleriyle bağl...

Klasik Budapeşte Rulo Tarifi Klasik Budapeşte Rulo Tar...

İÇİNDEKİLER Klasik Budapeşte Rulosu Rulo için: 1 + 1/8 su ba...

Kuşlar ve kafes kuşları için yem türleri Kuşlar ve kafes kuşları i...

Kuş yemi ve kafes kuşları türleri Yetiştirme sırasında kuş v...

Pencere panjur fiyatları 2021 2022 Pencere panjur fiyatları ...

Eviniz İçin En İyi Motorlu Perdeler Motorlu panjurlar ve göl...

Dekoratif ahşap şamdan mumluklar fikir Dekoratif ahşap şamdan mu...

En iyi ev eşyalarını bulmanızı sağlamak istiyoruz. Dekoratif...

Derz ne kadar sürede kurur Derz ne kadar sürede kuru...

Derz dolgu tüm karo döşeme işleminin son aşamasıdır ancak gö...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri g...

Ev Cephelerini Boyamak İçin Renkler Evin cephesini hangi ren...

Boya HABERLERİ